REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Iperfumy.pl po raz pierwszy w wersji stacjonarnej

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 06 lis 2017 13:53
Iperfumy.pl po raz pierwszy w wersji stacjonarnej
fot. materiały prasowe

Iperfumy.pl by Notino – największa perfumeria internetowa w Europie Środkowo-Wschodniej otwiera pierwszy w Polsce stacjonarny salon sprzedaży. Z myślą o kobietach zaprojektowano strefę make-up bar, a dla mężczyzn - strefę komfortu – wygodne fotele i tablety. Sklep zostanie otwarty 16 listopada w Galerii Posnania.

REKLAMA

Od momentu powstania w 2004 r. iperfumy.pl by Notino należy do najdynamiczniej rozwiających się perfumerii w naszej części Europy, a także w USA. Michal Zamec – CEO, w ciągu kilku lat z małego sklepu oferującego jedynie perfumy stworzył imperium, które dziś w swoim portfolio skupia blisko 1200 oryginalnych marek – od niszowych po selektywne i sprzedaje ok. 12 milionów kosmetyków rocznie, gwarantując swoim konsumentom niezmiennie najlepsze ceny i dostępność produktów 24 h na dobę. Wartość spółki szacowana jest na blisko 50 mln euro.

Wyjście ze sprzedażą poza serwis online to kolejny krok w ekspansji marki. Jak podkreśla Dagmara Brzezińska-Marcu – Country Manager – Dla polskich konsumentów otwarcie stacjonarnych perfumerii wpłynie na uwiarygodnienie marki. Wielu klientów cały czas jeszcze ma obawy przed zakupami online, w szczególności dotyczy to kategorii perfum. W stacjonarnym salonie każdy będzie mógł przetestować naszą ofertę, a nawet sięgnąć po perfumy, których wcześniej nie miał odwagi zamówić online.

Ultranowoczesny projekt wnętrza oraz wielkoformatowe plazmy wyświetlające treści promocyjne i edukacyjne, dostępne dla klientów tablety oraz wi-fi – podkreślają tożsamość marki, która swój sukces zbudowała dzięki internetowi. Salon będzie miał wyraźnie wydzieloną strefę z kosmetykami do pielęgnacji skóry, włosów oraz sekcję z  bogatą kolekcją luksusowych oraz niszowych perfum.

Z myślą o kobietach zaprojektowano strefę make-up bar, a dla mężczyzn - strefę komfortu – wygodne fotele i tablety, które umożliwią w przystępny i nowoczesny sposób poznanie aktualnych trendów i wybranie najlepszych kosmetyków. Dodatkowo z okazji otwarcia na klientów będą czekać atrakcyjne promocje produktowe, upominki oraz oferta darmowej dostawy zamówień online do poznańskiej perfumerii.

Nowy salon iperfumy by Notino będzie zlokalizowany  na pierwszym piętrze w Galerii Posnania.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie