×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jak chronić swoją markę? Zapraszamy na warsztaty w trakcie Forum Dobrego Designu 2018

  • Autor: dobrzemieszkaj.pl
  • 21 lis 2018 10:13
Jak chronić swoją markę? Zapraszamy na warsztaty w trakcie Forum Dobrego Designu 2018
Joanna Piłka, kierownik działu znaków towarowych i wzorów przemysłowych oraz rzecznik patentowy Kancelarii Patentowej Patpol fot. mat. prasowe

Jak zadbać o własność intelektualną? Warsztaty dla właścicieli firm poprowadzi Joanna Piłka, kierownik działu znaków towarowych i wzorów przemysłowych oraz rzecznik patentowy Kancelarii Patentowej Patpol.

REKLAMA

Joanna Piłka zajmuje się zagadnieniami związanymi z ochroną znaków towarowych, wzorów przemysłowych oraz domen internetowych. Opracowuje strategie ochrony marki i wzorów przemysłowych jak również sporządza opinie prawne, przeprowadza badania zdolności i czystości rejestrowej znaków towarowych oraz wzorów przemysłowych a także zapewnia doradztwo w zakresie wszelkich innych aspektów ochrony znaków towarowych i wzorów przemysłowych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu postępowań zgłoszeniowych i spraw spornych, w tym sprzeciwów, wniosków o unieważnienie czy o wygaszenie.

Reprezentuje klientów w postępowaniu administracyjnym i spornym przed Urzędem Patentowym RP, Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) jak również w postępowaniu sądowo-administracyjnym.

Regularnie prowadzi wykłady, szkolenia oraz prezentacje dotyczące zagadnień z dziedziny własności intelektualnej, w szczególności na temat znaków towarowych i wzorów przemysłowych dla przedsiębiorców podczas wydarzeń związanych z biznesem oraz dla studentów renomowanych uniwersytetów w Polsce – przyczyniając się w ten sposób do wypełniania misji kancelarii Patpol polegającej na propagowaniu wiedzy z zakresu własności intelektualnej.

W Kancelarii Patpol pracuje od 2000 r. Rzecznik patentowy od 2011 roku. Bgr ekonomii, absolwentka Wydziału Zarządzania i Ekonomii na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Ukończyła Studia Podyplomowe Prawa Własności Przemysłowej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowe Studium Zastosowań Informatyki na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Jest członkiem INTA i ECTA.

6 grudnia w trakcie Forum Dobrego Designu Joanna Piłka poprowadzi warsztaty z zagadnień związanych z ochroną własności intelektualnej dla właścicieli firm. Wstęp wolny. Rejestracja: www.forumdd.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie