REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jeden z największych salonów marki w Polsce. Tym razem Duka stawia na Wrocław

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 09 lis 2018 11:28
fot. Duka

To 70. sklep marki Duka w Polsce. Wszyscy fani szwedzkiego stylu w kuchni i jadalni będą mogli inspirować się w nowoczesnym centrum handlowym Wroclavia. Kolekcje marki Duka są dziełem szwedzkich projektantów. Tegoroczne kolekcje świąteczne to efekt współpracy Duka ze Studiem Rotor, specjalizującym się w ceramice i tekstyliach.

REKLAMA

Atutem nowo otwartego lokalu to jego usytuowanie i powierzchnia – sklep Duka to aż 280 mkw. w doskonałej lokalizacji na parterze. Jest to jeden z największych lokali marki w Polsce, dzięki czemu klienci zyskują swobodną przestrzeń na spokojne zakupy oraz dostęp do wyjątkowo szerokiego asortymentu.

Duka przede wszystkim stawia na klienta, projektując pięknie oświetlone, funkcjonalne i estetyczne wnętrze, dbając o jak najlepsze doświadczenie zakupowe. Swobodna przestrzeń oraz fachowa wiedza obsługi sklepu to cechy znacząco wpływające na komfort zakupów.

Produkty Duka charakteryzuje skandynawski styl, prostota i minimalizm. Nowe kolekcje zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami, zachowując jednocześnie unikalny design. Poza walorami estetycznymi, wyposażenie tej marki to przede wszystkim efektywne rozwiązania ułatwiające codzienne czynności związane ze spędzanym czasem w kuchni i jadalni.

Kolekcje marki Duka są dziełem najlepszych szwedzkich projektantów. Tegoroczne kolekcje świąteczne to efekt współpracy Duka ze Studiem Rotor, specjalizującym się w ceramice i tekstyliach.

Sieć sklepów Duka nieustannie rozrasta się również w Europie – ma już swoje salony w Wielkiej Brytanii, Holandii, Bułgarii oraz w Niemczech. Dostępny jest również sklep internetowy.

Wroclavia to centrum handlowo-rozrywkowo-biurowe, zlokalizowane przy ul. Suchej 1. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie głównej stacji kolejowej i jest zintegrowane z dworcem autobusowym. Nowoczesna architektura, przyjazny wystrój i atrakcyjna lokalizacja to tylko trzy z wielu zalet tego miejsca.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie