Jedna z największych perfumerii i zarazem najnowszy koncept. Douglas zaskoczył!PropertyDesign.pl - 03-06-2019 09:00


W maju br. Douglas otworzył w warszawskiej Galerii Mokotów jedną z największych perfumerii. Na powierzchni prawie 900 mkw., w nowym designie oraz w nowej lokalizacji powstał kolejny House of Beauty. Innowacyjną aranżację przestrzeni uzupełniają multimedialne rozwiązania oraz miejsca serwisowe.

- W 2019 roku nie zwalniamy tempa i otwieramy szereg nowych lokalizacji, które łączą w sobie aspekty związane z nowoczesnym lifestylem, produktami i usługami premium raz przede wszystkim oferują naszym klientom wyjątkowe doświadczenia. Obecnie w branży beauty dzieje się bardzo dużo, jednak to, gdzie widzimy najbardziej dynamiczny rozwój to "skincare" . Nowy koncept perfumerii w Galerii Mokotów to odzwierciedlenie tego trendu Została ona zaprojektowana ze szczególnym naciskiem na tę kategorię - stąd szereg nowych marek medycznych, naturalnych, a w samym wnętrzu - dominująca biel. Edukacja klientów w temacie pielęgnacji skóry to zdecydowanie kierunek, który chcemy realizować długofalowo. Douglas to także oczywiście nadal niesamowite marki makijażowe i zapachy, ponieważ za to klienci kochają nas najbardziej - skomentowała Agnieszka Mosurek - Zava, prezes zarządu Douglas Polska.

Ekrany led zastąpiły tradycyjne witryny

W nowej perfumerii w Galerii Mokotów na klientów czekają specjalnie stworzone strefy: strefa Douglas Trendy, strefa pielęgnacyjna, gabinet SPA, strefa skin lab (gdzie przeprowadzamy bezpłatne badanie skóry i udzielamy konsultacji w sferze pielęgnacji skóry), strefa marek medycznych i naturalnych, niszowych zapachów, strefa makijażowa oraz chillout zone. Nowa perfumeria ma być nie tylko źródłem urodowych inspiracji, ale przede wszystkim ma zapewnić doznania zakupowe na najwyższym poziomie. Multimedialne rozwiązania widoczne są już z poziomu wejścia - ekrany led zastąpiły tradycyjne witryny, a wielkoformatowe wyświetlacze prezentują najnowsze trendy beauty. Nowa perfumeria to także ponad 300 marek.

Nowa Perfumeria Douglas w Galerii Mokotów znajduje się na parterze w tzw. strefie błękitnej.