×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jedyne takie kino w Polsce? Tu można oglądać filmy w pozycji… półleżącej

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 cze 2018 11:48
  • Aktualizacja: 04 cze 2018 11:50
Jedyne takie kino w Polsce? Tu można oglądać filmy w pozycji… półleżącej
Multikino w Starym Browarze, fot. Maciej Zakrzewski

Wygoda, komfort i nowoczesność to główne cechy, charakteryzujące Multikino Stary Browar, w którym niedawno zakończył się remont. Jako jedyne kino w Polsce w pełni wyposażone zostało w najnowocześniejsze, elektroniczne sterowane fotele. Dzięki nim seanse w Multikinie można oglądać w pozycji… półleżącej!

REKLAMA

Zastosowane w Multikinie Stary Browar nowoczesne fotele Supervip na rynkach zachodnich zyskały ogromną popularność. Dzięki zaawansowanej technologii umożliwiają oglądanie seansów m.in. na półleżąco. Widz sam decyduje, jaka pozycja jest dla niego najwygodniejsza, używając do tego celu odpowiedniego przycisku przy fotelu. Co więcej fotele są szersze, wygodne, wykonane z miękkiego tworzywa, co jeszcze bardziej wpływa na komfort podczas oglądania.

Oprócz remontu sal kinowych w Multikinie Stary Browar nowy, designerski wygląd zyskały również inne przestrzenie kinowe – hol, część barowa i kasy biletowe.

- Komfort należy się każdemu – to główne założenie, jakie przyświecało nam podczas remontu w naszym kinie. Od teraz każdy, kto wybierze się do Multikina Stary Browar, będzie miał okazję obejrzeć film w zupełnie nowej jakości i wygodzie – zapewnia Remigiusz Śmiałkowski dyrektor Multikina w Starym Browarze. – Nie ma w Polsce drugiego takiego kina, które oferowałoby w standardzie tak nowoczesne rozwiązanie jak fotele Supervip.

Multikino Stary Browar powstało w 2007 roku jako drugie kino sieci Multikino w Poznaniu. Znajduje się na II piętrze centrum handlowego Stary Browar. Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie