Jedz i pij, jak chcesz i gdzie chcesz. Zobacz holenderską restauracjęPropertyDesign.pl - 02-03-2017 09:01


Świeże i uwodzicielskie - takie miało być wnętrze restauracji "The Kitchen" w Utrechcie. Za jego pomysł odpowiada pracowania i29 interior architects.

Projekt restauracji "The Kitchen" to kolejna realizacja, którą dla De Bijenkorf Utrecht wykonała pracownia i29 interior architects.

Inwestor oczekiwał, że powstanie unikalne miejsce, w którym klienci będą mogli doświadczyć nowych, kulinarnych emocji. Miejsce, które będzie uwodzić i inspirować. Wnętrze stworzone przez i29 to design, w którym kluczem jest świeżość i różnorodność. Delikatne nawiązania do jedzenia, zróżnicowane smaków widocznych w otwartej kuchni znalazły przełożenie na to, jak zaaranżowano lokal. Na 850 mkw. rozplanowano różne strefy wypoczynku - od prywatnych i przytulnych, przez bardziej otwarte po przestronne, jasne przestrzenie obiadowe. Dzięki temu klienci sami mogą wybrać jak chcą siedzieć, jeść, pić albo pracować.

Podział przestrzeni wypoczynkowych został stworzony poprzez dobór kontrastowych materiałów i kolorów, które są tak skomponowane że wnętrze jest i surowe i luksusowe w zależności od części pomieszczenia. Kuchnia znajduje się w szklanych gablotach, dzięki czemu goście cały czas widzą jak powstaje jedzenie.