REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Jovan Protic: Ludzie potrzebują czuć się w biurze jak we własnym salonie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 03 lis 2017 10:56

- To na pewno nie będzie zwykła i klasyczna przestrzeń biurowa. To będzie duża, otwarta przestrzeń z miejscami do coworkingu z przytulną, domową atmosferą - tak o najnowszej wizji biur grupy Onet RAS Polska mówi Jovan Protic, Chief Operating Oficer Onet RASP.

REKLAMA

To, co zauważył Jovan Protic podczas wprowadzania firm do przestrzeni biurowych, to potrzebę zaoferowania pracownikom alternatywnej przestrzeni do pracy, która jest dużo bardziej dopasowana do potrzeb nowej generacji pracowników niż kiedyś. - Dlatego zdecydowaliśmy się na projekt stworzenia nowych biur dla naszej grupy wydawniczej. Staramy się dopasować środowisko pracy do nowych zasad działania w biurach wydawnictw. Tego typu biura muszą oferować atmosferę sprzyjającą relaksowi. Nasi ludzie większość swojego czasu spędzają na pracy i potrzebują czuć się w biurze jak we własnym salonie u siebie domu. Tego typu doświadczenia chcemy dostarczać naszym pracownikom - mówi Protic.

Chief Operating Oficer Onet RASP uchylił również rąbka tajemnicy dotyczącej przyszłego wyglądu biur Grupy Onet. - To na pewno nie będzie zwykła i klasyczna przestrzeń biurowa. To będzie duża, otwarta przestrzeń z miejscami do coworkingu z przytulną, domową atmosferą.  Będzie to przestrzeń ze świetnymi showroomami, które idealnie będą reprezentować nasze marki i świetnie odzwierciedlać ich wartości - zdradził Protic.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie