REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Kaufland w Bielsku-Białej w nowej odsłonie

  • Autor: DlaHandlu.pl
  • 24 lis 2017 15:18
Kaufland w Bielsku-Białej w nowej odsłonie
fot. mat. pras.

Kaufland sukcesywnie przebudowuje i modernizuje swoje sklepy, odświeżając ich wygląd oraz wdrażając nowoczesne i przyjazne dla środowiska wyposażenie. W ostatnich tygodniach proces modernizacji przeszedł także market w Bielsku-Białej, który został ponownie otwarty 16 listopada.


REKLAMA

W wyniku modernizacji sklep w Bielsku-Białej wyposażony został w nowe, przestronne lady z produktami mięsnymi, wędlinami, serami i rybami, obsługiwane przez pracowników sklepu. Dostępne jest także nowe stoisko piekarnicze. Wszystkie działy w sklepie zostały oznaczone za pomocą różnej kolorystyki i piktogramów. Identyczne oznaczenia używane są w gazetkach reklamowych sieci Kaufland. Dzięki temu, że klienci widzą w markecie takie same oznaczenia jak w gazetce, podczas zakupów szybciej mogą znaleźć produkty, które ich interesują - informuje Kaufland.

Odnowiony market w Bielsku-Białej oferuje łącznie kilkanaście tysięcy produktów. Większość z nich to artykuły spożywcze znanych i renomowanych producentów, w większości rodzimych oraz marek własnych sieci Kaufland. Sklep proponuje szeroką ofertę artykułów świeżych – owoców i warzyw, pieczywa prosto z pieca, mięsa, serów oraz wędlin. Na klientów czeka także oferta artykułów przemysłowych, m.in. tekstyliów, AGD, RTV, artykułów sezonowych.

W odnowionym sklepie znajdziemy także strefę kawiarniano-gastronomiczną, którą Kaufland zaczyna wprowadzać w nowych i wybranych modernizowanych marketach. Obejmuje ona ofertę gastronomiczną, w której znajdziemy m.in. pizzę, kanapki, kawę, koktajle, świeże soki. Klienci mogą skorzystać z wygodnych miejsc siedzących, a w najbliższym czasie także z darmowego WiFi.

Dodatkowo zmodernizowany market jest wyposażony w nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED-owe, odświeżona została jego elewacja, a parking przy sklepie stał się bardziej funkcjonalny i przyjazny dla klientów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie