×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kawiarnia premium Shell Café debiutuje w centrum Warszawy

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 18 lip 2022 12:45
Kawiarnia premium Shell Café debiutuje w centrum Warszawy
Kawiarnia premium Shell Café debiutuje w centrum Warszawy, fot. Shell

Niecały rok po wprowadzeniu na rynek marki Shell Café – konceptu kawiarniano-gastronomicznego, firma rozszerza swoją działalność. Od połowy lipca w lokalu przy ulicy Karolkowej 30 w Warszawie będzie można wypić "małą czarną", skosztować słodkich i słonych przekąsek, a także zjeść świeżo przygotowane śniadania i lunche.

REKLAMA

  • Shell Café to nowa marka kawiarnianych sklepów koncepcyjnych oraz kawy oferowanej przez Shell.
  • Shell Café nie jest dodatkiem do stacji benzynowej, jest marką samą w sobie.
  • Elementem łączącym kawiarnię ze stacjami paliw będzie możliwość zbierania punktów Shell ClubSmart.

Pierwsza tego typu kawiarnia Shell w Polsce, a także w Europie, będzie serwować  mieszanki średnio oraz intensywnie palonej kawy znane już ze stacji paliw.

Miękkie fotele, drewno i ciepłe kolory

Ciepłe kolory, drewno, a także wygodne, miękkie fotele tworzą  w Shell Café przytulną przestrzeń sprzyjającą zarówno relaksującym spotkaniom prywatnym, jak i biznesowym. Specjalnie wydzielona część kawiarni zapewniająca prywatność stwarza idealne warunki do prowadzenia szkoleń lub prezentacji.

Tak wygląda pierwsza kawiarnia premium Shell w Polsce, fot. Shell
Tak wygląda pierwsza kawiarnia premium Shell w Polsce, fot. Shell

Na miejscu klienci będą mogli również skorzystać z gamy produktów gastronomicznych w której znajdują się smaki z całego świata m.in. kuchni francuskiej, angielskiej i bałkańskiej. Ze świeżych lokalnych produktów poza przekąskami do kawy w ofercie znajdują się m.in. shaksuka, kremy warzywne, pasty, quiche, bowle i sałatki. W okresie letnim w ofercie kawiarni będą się znajdować odpowiednio dopasowane do gustu klientów napoje mrożone, a w zimowym rozgrzewające.

– Rozszerzamy naszą działalność w segmencie detalicznym o nowe rozwiązanie jakim jest kawiarnia premium bez stacji paliwowej. Działanie wpisuje się w naszą strategię osiągnięcia 50 proc. marży z produktów i usług pozapaliwowych do 2025 r. Jest to też naturalny rozwój marki, która została bardzo dobrze przyjęta na polskim rynku – mówi Monika Kielak-Łokietek, dyrektorka sieci stacji paliw i rozwoju mobilności, członkini zarządu Shell Polska.

Tak wygląda pierwsza kawiarnia premium Shell w Polsce, fot. Shell
Tak wygląda pierwsza kawiarnia premium Shell w Polsce, fot. Shell

Nasze wyjątkowe autorskie mieszanki kawy, które opracowaliśmy, a także wybitnie przeszkolony zespół baristów, stały inspiracją do stworzenia wyjątkowego konceptu kawiarni premium Shell Café funkcjonującego jako miejsce spotkań w centrum Warszawy. Jako pierwsi w Europie wyznaczamy nowe trendy odpowiadając na potrzeby naszych klientów. Shell Café nie jest dodatkiem do stacji benzynowej, jest marką samą w sobie, która łączy ludzi – mówi Mikołaj Pawlak, starszy partner kategorii Shell Café w Shell Polska, który jest autorem konceptu oraz odpowiada za jego realizację.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie