REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kawiarnia z serca Londynu w Galerii Wisła. Obiekt planuje duże zmiany

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 01 gru 2017 15:22
Kawiarnia z serca Londynu w Galerii Wisła. Obiekt planuje duże zmiany
fot. materiały prasowe

- Od połowy grudnia klienci Galerii Wisła będą mogli napić się kawy i zjeść pyszny deser w klimatycznej kawiarni Costa Coffee – informuje Magdalena Michalska, marketing menedżer Galerii Wisła.

REKLAMA

Kawiarnia Costa Coffee w Galerii Wisła będzie pierwszym lokalem tej sieci w Płocku. W Costa Coffee można się będzie rozkoszować wieloma rodzajami kaw, które od wielu lat podbijają serca smakoszy na całym świecie. Kawiarnia będzie się mieściła na pasażu, w pobliżu centralnego placu na parterze Galerii.

Nowe lokale Costa Coffee w przestrzeniach centrów handlowych charakteryzują się przede wszystkim dużymi metrażami oraz strategicznymi lokalizacjami w centralnych punktach galerii. Kawiarnia Costa Coffee w Galerii Wisła zajmie powierzchnię 100 mkw., oferując 47 miejsc siedzących.

Wielkie zmiany w Galerii Wisła

Od kilku miesięcy w Galerii Wisła zachodzą zmiany, których głównym celem jest zwiększenie funkcjonalności galerii oraz lepsze jej dopasowanie do aktualnych i przyszłych potrzeb klientów. Kluczowymi działaniami są relokacja i przebudowa strefy foodcourt. Otwarcie nowej przestrzeni restauracyjnej z panoramicznym widokiem na miasto jest kwestią najbliższych tygodni.

Najnowocześniejsza w Płocku strefa restauracyjna doskonale uzupełni ofertę galerii oraz wzmocni jej rozrywkowo-rodzinny charakter. Dodatkowo plan inwestycyjny objął zmianę operatora bowlingu i otwarcie zupełnie nowej restauracji z obsługą kelnerską o powierzchni 300 m2, których otwarcia przewidziane są jeszcze w tym roku. W 2018 roku planowane jest również wprowadzenie dodatkowego anchora z branży fashion, nieobecnego do tej pory na płockim rynku.

Dzięki obecnym i przyszłym działaniom ponad 23 proc. Galerii Wisła zostanie przebudowane, odnowione i doinwestowane.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie