KFC w piotrkowskim Focus Mall czeka remont. Będzie nowy design i udogodnieniaPropertydesign.pl - 11-07-2017 13:57


Marka KFC podjęła decyzję o remoncie lokalu w piotrkowskiej galerii Focus Mall. Tym samym, restauracja zostanie zamknięta na trzy dni. Zmianie ulegnie m.in. front restauracji a także wystrój wnętrza. Ponowne otwarcie planowane jest na 21 lipca.

Metamorfoza dotyczyć będzie całego wystroju. Przede wszystkim zmianie ulegnie front restauracji. Dzięki naturalnym surowcom takim jak drewno czy cegła, lokal zyska nowy charakter. Pojawią się także osobne stanowiska do składania zamówień i odbioru, co znacznie ułatwi cały proces.

- Marka KFC rozwija się nie tylko w aspekcie produktowym, ale też wizualnym. Chcemy, aby nasze lokale były naturalne, tradycyjne, a przede wszystkim autentyczne. Poprzez obrazy na ścianie czy drobne elementy wystroju opowiadamy naszym Gościom historię marki KFC, prezentujemy niezmienne od lat wartości, ale też podkreślamy najwyższą jakość serwowanych przez nas dań. Cieszymy się, że będziemy mogli zaprezentować mieszkańcom Piotrkowa Trybunalskiego i okolic naszą nową odsłonę i wierzymy, że zmiany te przypadną im do gustu – komentuje. Adrian Wnęk z biura prasowego firmy AmRest, która zarządza siecią.