REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Klub fitness i wellness w ekskluzywnym tonie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 25 sty 2018 10:34
Klub fitness i wellness w ekskluzywnym tonie
Ceresio 7 | Gym & Spa, fot. mat. pras.
Klub fitness i wellness w ekskluzywnym tonie
Klub fitness i wellness w ekskluzywnym tonie

Nowy Ceresio 7 | Gym & Spa w Mediolanie łączy w sobie fitness, wellness i piękno na najwyższym poziomie. Wraz z ultranowoczesną siłownią, klub posiada luksusową strefę urody i spa. Nowatorska siłownia i spa znajdują się na parterze dobrze znanego budynku Ceresio 7, który słynie z ekskluzywnego baru na dachu. Swoją siedzibę ma tutaj modowa marka Dsquared2, a jej założyciele, Dean i Dan Caten, spotkali się z architektami z Storage Associati, aby stworzyć nowe miejsce – Ceresio 7 | Gym & Spa.

REKLAMA

Goście Ceresio 7 | Gym & Spa mogą korzystać z indywidualnie dopasowanych koncepcji, aby poprawić kondycję oraz zadbać o swoje dobre samopoczucie fizyczne i emocjonalne. Wspierani przez profesjonalnych trenerów i dietetyków mogą ćwiczyć w obszernej strefie sportowej na wysokiej jakości sprzęcie fitness marki Technogym oraz brać udział w efektywnych, indywidualnych i grupowych treningach, począwszy od treningu funkcjonalnego i cross-fit, poprzez spinning, a kończąc na jodze i pilatesie.

Goście mogą zrelaksować się później w ekskluzywnej strefie piękności i spa. Oprócz basenu, jacuzzi, łaźni tureckiej i sauny mają także do dyspozycji krioterapię czy talasoterapię.

Projektując strefę urody i spa architekci Storage Associati polegali na holistycznej wiedzy firmy Dornbracht. Powierzchnie, funkcje i wymiary wszystkich produktów zostały wykonane specjalnie dla tego projektu zgodnie z życzeniem architektów.

Dornbracht dostarczył Comfort Shower i Leg Shower wykończone szczotkowanym mosiądzem. Dzięki Comfort Shower można cieszyć się terapeutycznym prysznicem w pozycji siedzącej, podczas gdy potężne strumienie wody masują plecy i pomagają rozluźnić mięśnie. Leg Shower pomaga ochłonąć po wymagającym treningu.

Chłodna lub naprzemiennie gorąca i zimna woda uderza w nogi za dotknięciem przycisku, pomagając w regeneracji po sporcie.

Czarne Sensory Sky przy basenie obiecuje luksusowe doznania wellness. Różne rodzaje deszczu, mgły, światła i zapachów łączą się, tworząc złożone choreografie inspirowane zjawiskami pogody i nastrojami w przyrodzie.

Vertical Shower zainstalowany w strefie beauty łączy kilka punktów wylotowych i różne tryby przepływu. Różne formy dozowania i wstępnie ustawione programy wodne Vertical Shower są odpowiednie dla licznych zastosowań w zakresie zdrowia i odnowy biologicznej - od energicznego prysznica naprzemiennego po relaksujący masaż wodny.

Stylową atmosferę Ceresio 7 | Gym & Spa dodatkowo podkreślają baterie i rozwiązania prysznicowe z ponadczasowej i klasycznej serii Tara, którą można znaleźć w całym klubie.

Podobał się artykuł? Podziel się!