×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kolejna metamorfoza salonu Empik w Future Store

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 23 wrz 2022 10:46
Kolejna metamorfoza salonu Empik w Future Store
Po trwającym kilka tygodni remoncie, mający blisko 500 m kw. salon sieci Empik w Galerii Jurajskiej, został otwarty we flagowym koncepcie handlowym marki - Future Store, fot. mat. pras.

Empik w Galerii Jurajskiej przeszedł metamorfozę. To już kolejny salon sieci w Polsce, który został otwarty w nowoczesnym formacie – Future Store.

REKLAMA

  • Po trwającym kilka tygodni remoncie, mający blisko 500 m kw. salon sieci Empik w Galerii Jurajskiej, został otwarty we flagowym koncepcie handlowym marki - Future Store. 
  • Salon zyskał nowoczesne wnętrze pełne designerskich rozwiązań.

Metamorfozie poddano całą przestrzeń sklepu, w efekcie czego zyskał on nowoczesne i zarazem komfortowe dla odwiedzających wnętrze, pełne designerskich rozwiązań, a także czytelną nawigację oraz funkcjonalną i przyjazną dla klienta prezentację produktów różnych kategorii.

W salonie w nowej odsłonie dostępny jest także cały szereg rozwiązań technologicznych, które ułatwiają zakupy. Przykładem są interaktywne ekrany, dzięki którym można nie tylko sprawdzić dostępność produktu w sklepie, ale również szybko zlokalizować go na półce dzięki specjalnej mapce.

W samym centrum salonu klienci znajdą natomiast duże ekrany, które informują o nowościach, premierach i aktualnościach ze świata kultury i rozrywki. Ponadto, można tu niezmiennie korzystać z nowoczesnych rozwiązań sprzedaży wielokanałowej, które proponuje Empik. W tym m.in. opcji rezerwacji produktu online w aplikacji i jego odbioru w salonie już po dwóch godzinach (tzw. click&collect).

W Jurajskiej można również odbierać bez żadnych dodatkowych opłat zamówienia z Empik.com - chociażby na produkty niedostępne na półkach w salonie - teraz również w opcji ekodostawy bez dodatkowych opakowań i wypełniaczy.  – Empik w nowej odsłonie to dziś jeden z najnowocześniejszych sklepów w ofercie naszej galerii, jak i w całej Częstochowie – mówi Anna Borecka-Suda, zastępca dyrektora Galerii Jurajskiej.

– Salon w pełni czerpie z możliwości jakie dają nowe technologie oraz rozwiązania omnichannelowe.  To prawdziwy sklep przyszłości, w którym klient może bez trudu znaleźć upragniony produkt, jak również zagłębić się w bogactwo oferty dostępnej w sklepie stacjonarnym, ale także tym online – dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie