REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Kolejna restauracja Max Premium Burgers w Polsce

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 paź 2017 11:08
Kolejna restauracja Max Premium Burgers w Polsce
Max Premium Burgers fot. mat. prasowe

Po oficjalnym otwarciu pierwszej restauracji szybkiej obsługi we Wrocławiu, szwedzka sieć Max Premium Burgers zapowiadała dalszą ekspansję na polskim rynku. Teraz firma otrzymała pozwolenie na budowę kolejnego lokalu w Gdańsku, którego inauguracja planowana jest jeszcze przed pełnią sezonu letniego.

REKLAMA

Pierwsza restauracja Max Premium Burgers w Gdańsku będzie zlokalizowana w handlowym sercu dzielnic Szadółki i Kowale. Lokal powstanie na skrzyżowaniu ul. Przywidzkiej i Władysława Czermińskiego, pomiędzy dwoma węzłami zjazdowymi z Obwodnicy Trójmiasta, co zagwarantuje prosty dojazd nie tylko mieszkańcom Gdańska, klientom okolicznych centrów handlowych, ale także osobom podróżującym na wybrzeże.

Restauracja w Gdańsku, która zostanie zrealizowana z myślą o zmotoryzowanych, będzie posiadać linię drive-thru oraz 35 miejsc parkingowych do dyspozycji klientów. Max Premium Burgers planuje otworzenie tego typu lokalu również w Warszawie. Obecnie firma oczekuje na wydanie pozwolenia na budowę.

Przeczytaj więcej: Max Premium Burgers wchodzi do Polski. Stawia na skandynawski design

- W związku z naszym dynamicznym rozwojem oraz planami rozpoczęcia równolegle kilku procesów inwestycyjnych jeszcze w 2017 roku, aktywnie poszukujemy partnerów do realizacji wspomnianych obiektów – mówi Richard Bergfors, CEO Max Premium Burgers. Jako firma z długoletnim doświadczeniem, chcielibyśmy rozpocząć współpracę z zaufanym zespołem profesjonalistów z branży budowlanej, montażowej i sektorów pokrewnych i jak najszybciej ruszyć z procedurami przetargowymi - dodaje.

Max Premium Burgers chce rozwijać swoje restauracje głównie w formule wolnostojących budynków z możliwością obsługi gości zmotoryzowanych, ale rozważa również lokalizacje typu high-street.

- Interesują nas przede wszystkim tereny pod wolnostojące budynki typu drive-thru, usytuowane przy głównych skrzyżowaniach komunikujących drogi publiczne z centrami handlowymi. Rozważamy również lokalizacje typu hight-street, ale będą to musiały być spektakularne miejsca, których widoczność, centralne położenie i natężenie ruchu w bezpośrednim sąsiedztwie zagwarantuje nam odpowiednią ekspozycję i widoczność – podsumowuje Richard Bergfors.

Zgodnie z obraną strategią, w ciągu najbliższych 5-7 lat rozwój sieci restauracji Max Premium Burgers będzie skoncentrowany w największych aglomeracjach miejskich. Tylko w 2018 r., firma planuje otworzyć w Polsce od 3 do 6 placówek. Co więcej, będzie ona również szukać partnerów franczyzowych, którzy w kolejnych latach pomogą rozwijać się Max Premium Burgers jeszcze szybciej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie