REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Kolejne miasta ze Studiami Planowania IKEA

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 21 paź 2021 13:18
Kolejne miasta ze Studiami Planowania IKEA
Kolejne miasta ze Studiami Planowania IKEA, fot. mat. pras.
Kolejne miasta ze Studiami Planowania IKEA
Kolejne miasta ze Studiami Planowania IKEA
Kolejne miasta ze Studiami Planowania IKEA
Kolejne miasta ze Studiami Planowania IKEA

IKEA testuje nowe miejsca spotkań z klientami, żeby ułatwić im urządzanie domu zgodnie z aktualnymi potrzebami. Wykwalifikowani projektanci pomogą w zaplanowaniu skrojonej na miarę naszych potrzeb kuchni, spersonalizowanej garderoby czy funkcjonalnego systemu przechowywania.

REKLAMA

Rynek handlu detalicznego zmienia się bardzo szybko. W tym wymagającym środowisku IKEA chce dzielić się wiedzą na temat tego, jak żyją ludzie i inspirować ich do podnoszenia jakości życia w domu za pomocą produktów oraz rozwiązań wyposażenia wnętrz. Biorąc pod uwagę ich oczekiwania, marka stale dąży do tego, żeby wszystkie formaty oraz miejsca spotkań z klientami były jak najbliżej klientów i odpowiadały na ich potrzeby. Stale więc testuje nowe formy kontaktu i inwestuje w rozwój kanałów cyfrowych, m.in. sprzedaży internetowej, która w 2020 roku odnotowała 45% wzrost. W roku finansowym IKEA 2021 udział sprzedaży online w całkowitej sprzedaży to już 29%.

Z ostatniego Raportu IKEA Życie w domu 2021 dowiadujemy się, że urządzenie domu i to jak go postrzegamy, ma wpływ na dobre samopoczucie, relacje z najbliższymi oraz równowagę w codziennym życiu. Szczególnie w ostatnim czasie – podczas pandemii, kiedy życie w domu stało się bardziej intensywne, ludzie zaczęli być bardziej świadomi tego, w jaki sposób korzystają z dostępnej im przestrzeni. Zaczęli świadomiej podchodzić także do kwestii relaksu oraz aktywności. Czynności, które oceniamy jako najważniejsze dla utrzymania równowagi psychicznej w domu to: sen (61%), czas spędzany z partnerem/partnerką (36%), a także jedzenie (31%) i gotowanie (27%).

Teraz swoje marzenia, by lepiej żyć na co dzień, można zrealizować w Studiu Planowania IKEA w wybranych miastach w Polsce, czyli nowym miejscu świadczenia usług i doradztwa w kwestii wyposażenia wnętrz. W IKEA rozumiemy, że zaprojektowanie kuchni lub szafy nie zawsze jest łatwe. Projektanci z chęcią pomogą w tym zadaniu i zaplanują rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Jednym z nich są meble modułowe IKEA, które dają wiele możliwości kombinacji i zestawień. Pracownicy Studia pomogą w ich wyborze, doradzą, co najlepiej sprawdzi się w danej przestrzeni oraz podzielą się swoją wiedzą.

Pierwsze Studio Planowania IKEA otwiera się już dzisiaj (tj. 21.10.2021 r.)
w warszawskim Centrum Handlowym Wola Park przy ulicy Górczewskiej 124 (godziny otwarcia: 10:00 – 22:00). Wkrótce zostaną otwarte kolejne punkty:

  • Studio Planowania IKEA Rzeszów w Millenium Hall, Aleja Majora Wacława Kopisto 1, godziny otwarcia: 10:00 – 21:00,
  • Studio Planowania IKEA Kielce w Galerii Echo, ul. Świętokrzyska 20, godziny otwarcia: 09:00 – 21:00,
  • Studio Planowania IKEA Olsztyn w Galerii Warmińskiej, ul. Tuwima 26, godziny otwarcia: 10:00 – 21:00,
  • Studio Planowania IKEA Zielona Góra w Focus Mall, ul. Wrocławska 17, godziny otwarcia: 09:00 – 21:00,
  • Studio Planowania IKEA Bielsko-Biała w Gemini Park, ul. Leszczyńska 20, godziny otwarcia: 09 – 21:00,
  • Studio Planowania IKEA Częstochowa w Galerii Jurajskiej, Aleja Wojska Polskiego 207, godziny otwarcia 10:00 – 22:00,
  • Studio Planowania IKEA Toruń w Atrium Copernicus, ul. Stanisława Żółkiewskiego 15, godziny otwarcia: 09:00 – 21:00.

Wystarczy zapisać się na spotkanie na IKEA.pl/planowanie. W Studiu Planowania można zaprojektować swoją nową kuchnię, szafę, czy garderobę wspólnie z projektantem lub omówić projekt wcześniej już opracowany samodzielnie za pomocą programów do planowania IKEA dostępnych online. Przykładowo przy projektowaniu kuchni do wyboru są dwie opcje: podstawowa oraz rozszerzona. Wariant podstawowy jest bezpłatny. Podczas 45-minutowej konsultacji specjalista sprawdzi przygotowaną przez nas koncepcję, dopracuje szczegóły i odpowie na wszystkie pytania. Wariant rozszerzony kosztuje 79 zł oraz obejmuje 2-godzinne spotkanie. W ramach usługi pracownik IKEA rozplanuje ustawienie mebli i sprzętów AGD, doradzi funkcjonalne rozwiązania, od podstaw wykona projekt 3D, a także przygotuje szkic zamówienia z wyceną produktów wraz z usługą transportu, montażu oraz instalacji AGD.

Obecnie w ramach naszych planów dotyczących zwiększania dostępności, skupiamy się na nowych modelach dotychczasowych inwestycji – głównie pod kątem powstawania miejsc spotkań z klientami. Poprzez Studio Planowania IKEA chcemy zaproponować naszym klientom nową formę spotkania, która mamy nadzieję, przybliży im ofertę IKEA i odpowie na aktualne potrzeby i zmieniające się warunki. Dzięki temu będziemy mogli pomóc kolejnym Polakom
w urządzaniu ich kuchni, zaplanowania szafy czy garderoby – mówi Małgorzata Bochenek, Dyrektorka ds. Transformacji i Rozwoju Biznesu.

Studio Planowania to przestrzeń 50 – 100 m2 zaprojektowana przez IKEA w taki sposób, by wygodnie oraz z zachowaniem wszelkich środków ostrożności przeprowadzić rozmowę z klientem. Usługa jest kompleksowa, ponieważ pomoc dotyczy także potrzebnych dodatkowych świadczeń, w tym zamówienia transportu do domu lub najbliższego Punktu Odbioru w danej lokalizacji. Po wygenerowaniu zamówienia płatność odbywa się za pośrednictwem linka, który wysyłany jest na urządzenie klienta (komputer lub smartfon).

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie