×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kolejny salon Primark w Polsce

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 06 maj 2021 11:22
Kolejny salon Primark w Polsce
Kolejny salon Primark w Polsce, fot. mat. pras.

3,5 tys. mkw. zajmuje pierwszy w Poznaniu i drugi w Polsce salon marki Primark. Dziś marka przyjęła pierwszych klientów w Posnanii.

REKLAMA

- Jesteśmy niezwykle podekscytowani mogąc nareszcie otworzyć nasze drzwi i powitać klientów w Primark w Poznaniu. Wiemy, że mamy wielu fanów Primark w Polsce i cieszymy się z otwarcia nowego sklepu w Poznaniu, dzięki któremu będziemy mogli sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu klientów. Nasz nowy zespół jest gotowy na bezpieczne powitanie klientów w sklepie, aby mogli oni kupić nasze ubrania na nowy sezon, jak również odzież z kolekcji podstawowej, a wszystko to w niesamowitych cenach - skomentował Maciej Podwojski, Area Manager sieci na Polskę, Słowenię oraz Czechy.

- Cieszymy się, że znana marka Primark wybrała Poznań jako swoją drugą lokalizację w Polsce. Z punktu widzenia Miasta, to nie tylko pozyskanie nowej marki modowej i wzmocnienie oferty handlowej, ale też stworzenie atrakcyjnych miejsc pracy dla wielu mieszkańców Poznania i regionu. Niewątpliwie, sklep Primark przyciągnie także sporo nowych klientów do Poznania - podkreśliła Katja Lożina, dyrektor Biura Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Poznania.

Bezpieczeństwo pracowników i klientów pozostaje najwyższym priorytetem dla Primark we wszystkich sklepach sieci i podobnie jest w przypadku nowego sklepu otwartego w Poznaniu. Primark dołożył wszelkich starań, aby sklep był bezpieczny i wprowadził na jego terenie pełny protokół bezpieczeństwa, by klienci mogli robić zakupy z pełnym zaufaniem.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie