×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kolorowy butik francuskiej marki w Galerii Mokotów

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 24 lis 2022 09:31
Kolorowy butik francuskiej marki w Galerii Mokotów
Swój pierwszy butik w Polsce zdecydowała się otworzyć tu francuska marka Jott, fot. mat. pras.

Swój pierwszy butik w Polsce zdecydowała się otworzyć tu francuska marka Jott, od niedawna należąca do słynnej grupy LVMH. Lokal znajduje się w warszawskiej galerii Westfield Mokotów.

REKLAMA

– Westfield Mokotów jest miejscem, które przyciąga znane i lubiane marki globalne, które często wybierają nasze centrum jako najlepszą przestrzeń do rynkowego debiutu w Polsce. Tak jest również w przypadku Jott, z czego bardzo się cieszymy. Charakter marki i jej pozycja na innych rynkach pozwalają przypuszczać, że także nasi klienci chętnie poznają jej ofertę – powiedziała Izabela Wójcik, dyrektor Westfield Mokotów.  

Jott to marka powstała w 2010 roku w Marsylii, zapoczątkowana przez braci Gourdikian. W swoich kolekcjach Jott łączy funkcjonalność z różnorodnością. Charakterystyczne pikowane kurtki są dostępne w różnorodnych wariantach oraz w czterech stopniach ocieplenia, które można dobrać do pory dnia, pory roku lub indywidualnych preferencji. Ta uniwersalność połączona jest z doskonałą jakością i dbałością o każdy element asortymentu. W ofercie Jott znajdują się również wygodne kurtki dla najmłodszych i interesujące akcesoria, na przykład czapki, torby i plecaki a także ubrania dla czworonożnych pupili.

– Niezwykle cieszy nas otwarcie pierwszego salonu Jott w Polsce. Nasze uniwersalne produkty zostały stworzone z myślą o różnorodnych potrzebach i gustach, dlatego mamy nadzieję, że dzięki obecności w Westfield Mokotów dotrzemy do szerokiego grona odbiorców. Jott charakteryzuje funkcjonalność, jakość i kreatywność, które od lat zachwycają klientów we Francji i w innych krajach Europy. – skomentował Thomas Merchie, prezes Jott.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie