×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Koncept Covrig zawitał do Avenidy

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 18 gru 2018 14:14
Koncept Covrig zawitał do Avenidy
fot. mat. pras.

Do grona najemców Avenidy Poznań dołączyła marka Covrig. W nowym punkcie gastronomicznym miłośnicy precli znajdą swoje ulubione przysmaki typu „to go”. Nowy lokal zajął powierzchnię 35 mkw.

REKLAMA

Marka Covrig, która od 2015 roku oferuje mieszkańcom Poznania precle w różnych kompozycjach smakowych kolejny swój punkt gastronomiczny otworzyła w Avenidzie. Główny powód – dogodna lokalizacja.

Nowy lokal Covrig w Avenidzie pozostaje wierny konceptowi marki i ściśle nawiązuje wystrojem do pilotażowego sklepu, który w Poznaniu został otwarty trzy lata temu.

Avenida jest jednym z niewielu centrów handlowych w Poznaniu, które ze względu na swoje położenie i bezpośrednie sąsiedztwo z dworcem kolejowym i autobusowym generuje bardzo duży przepływ klientów, co ma duże znaczenie dla gastronomii – mówi Anna Bodzicz-Sycz, przedstawiciel marki Covrig.

Nowy punkt gastronomiczny w Avenidzie oferuje przekąski typu „to go”. Marka Covrig w swoich propozycjach posiada precle zarówno w tradycyjnej odsłonie – z serem, makiem, solą lub sezamem, jak i te nietypowe np. z kabanosem i serem lub z salami.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie