Konkurs dla designerów i... miłośników wina!Studio Dobrych Rozwiązań / Dobrzemieszkaj.pl - 05-05-2017 14:40


Dystrybutor wina organizuje konkurs dedykowany designerom, architektom wnętrz, rzeźbiarzom i wszystkim pasjonatom zainteresowanym aranżacją wnętrz. Firma, która była m.in. partnerem warszawskiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań, poszukuje pomysłu na projekt oryginalnego stojaka na wino. Zwycięska praca zostanie wyprodukowana!

Zwycięska praca zostanie wyprodukowana przez spółkę TiM. 

Z czego słynie Zachodnie Wybrzeże Afryki? Oczywiście z diamentów oraz produkcji wysokiej jakości win. Doskonałym tego przykładem są wina marki Lutzville. Marka została stworzona z myślą o ludziach ceniących sztukę, kulturę i design. Klimat słonecznego RPA i hasło przewodnie marki „Diamentowy smak sukces” powinny stanowić inspirację dla uczestników konkursu.

Konkurs przebiegnie na profilu Facebook marki Lutzville (marka była partnerem warszawskiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań) i potrwa od 26.04 do 30.06, a jego uczestnicy staną przed wyzwaniem polegającym na zaprojektowaniu autorskiego i unikalnego stojaka na wina do użytku domowego.

W skład komisji konkursowej wchodzą m.in. Michał Latko, laureat nagrody Interior Motives Design Awards w kategorii 'Best use of technology' i Kasia Sokołowska, współzałożycielka Sokka.

Więcej informacji na stronie www.dobrzemieszkaj.pl.