Kreatywna przestrzeń do pracy. Zbliża się otwarcie Brain Embassy na warszawskim MokotowiePropertydesign.pl - 11-09-2017 09:00


Kompleks biurowy Adgar Plaza na warszawskim Mokotowie to kolejna lokalizacja, w której powstanie nowoczesna przestrzeń do pracy - Brain Embassy, dedykowana korporacjom, małym i średnim firmom, start-upom oraz freelancerom. Otwarcie już w pażdzierniku br.!

Na dwóch piętrach o łącznej powierzchni ponad 2400 mkw. będzie mogło pracować ponad 380 osób. Za koncepcję architektoniczną i projekt Brain Embassy na Mokotowie odpowiadają biura projektowe Mode:lina i Archicon, natomiast za wyposażenie wnętrz – Kinnarps. Za wykonanie wnętrz odpowiedzialny jest Artservis.

- Biznesowy Mokotów, będący najważniejszą dzielnicą biurową Warszawy, jest najlepszą możliwą lokalizacją dla kolejnego Brain Embassy. Jesteśmy przekonani, że to właśnie tutaj jest największe zapotrzebowanie na nowoczesne i kreatywne rozwiązania, zgodne z najnowszymi światowymi trendami - powiedział Adam Lis, Head of Growth Brain Embassy.

Brain Embassy, zlokalizowane w kompleksie Adgar Park West na warszawskiej Ochocie, było pierwszym w Polsce biurem co-creatingowym, zaprojektowanym w oparciu o najnowsze trendy w tworzeniu przestrzeni, które wspierają naturalne powstawanie społeczności, twórczą współpracę między jej członkami oraz rozwój innowacyjnych pomysłów. Dzięki różnorodności miejsc do pracy, które zachęcają do ruchu i kreatywności, oraz płynnemu przenikaniu się stref, dedykowanych spotkaniom w nieformalnej atmosferze, powstało wyjątkowe miejsce w pełni zaspokajające potrzeby pracowników i pobudzające kreatywną pracę.

- Jednym z najważniejszych wyzwań, z jakimi obecnie mierzą się organizacje - niezależnie od branży - jest potrzeba innowacji. Badania pokazują, że znakomita większość nowych, kreatywnych pomysłów powstaje podczas pracy grupowej, w trakcie rozmów w kuchni lub w innych nieformalnych miejscach w biurze. Przestrzeń Brain Embassy jest zaprojektowana właśnie tak, aby w naturalny sposób wspierać te procesy, jednocześnie zwiększając efektywność pracy - dodał Adam Li.

W nowej lokalizacji Brain Embassy, przewidzianej dla 380 osób, znajdą się m.in. duży Event Space na 170 osób, biura, sale konferencyjne, pokoje do relaksu, a także cztery tarasy z widokiem na Biznesowy Mokotów.