Królestwo alabastru w DomotecePropertydesign.pl - 17-01-2020 09:25


Pod koniec grudnia w Domotece otwarcie miał salon Alabaster Gallery, należący do marki Focus-Stones. Przestrzeń zdobią produkty z oferty firmy - wykonane z alabastru przedmioty, efektownie podświetlone i wyeksponowane na tle klasycyzujących ścian wnętrza.

Choć w asortymencie Focus-Stones znajdują się produkty z rozmaitych rodzajów kamienia naturalnego, w Domotece będzie dominował jeden – alabaster, dlatego nowy salon działa pod szyldem Alabaster Gallery.

To miejsce dla wielbicieli eleganckich i nietypowych rozwiązań w aranżacji wnętrz, takich jak dodatki z tego materiału. Zbity, biały lub delikatnie zabarwiony (np. na żółto, różowo, zielono), jako jeden z nielicznych kamieni naturalnych doskonale przepuszcza światło. Alabaster idealnie nadaje się do wyrobu dekoracyjnych elementów wyposażenia wnętrz, takich jak lampy czy podświetlane panele na ściany, podłogi i sufity.

Firma Focus-Stones opracowała własną technologię produkcji cienkich, sterowanych pilotem paneli świetlnych, które w połączeniu z alabastrem dają niebanalny, oryginalny efekt. W ofercie znajdują się także podświetlane blaty, lady, stoliki czy lustra.

Alabaster Gallery znajduje się na parterze Domoteki (Warszawa, ul. Malborska 41)