×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Laufen zaprasza na drugą stronę lustra podczas 4 Design Days

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 18 sty 2022 09:42
Laufen zaprasza na drugą stronę lustra podczas 4 Design Days
Laufen zaprasza na drugą stronę lustra podczas 4 Design Days, fot. mat. pras.

Na 4 Design Days w Katowicach po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć nowe kolekcje marki Laufen na 2022 r. Nowe kolory, ich różnorodność, połączenie tworzywa, ceramiki i kompozytów – oto rozwiązania, które zostaną przedstawione na targach.

REKLAMA

Marka Laufen zaprasza na nową odsłonę serii Kartellbylaufen, która oferuje innowacyjne podejście do koloru i opiera się na współpracy dwóch firm, ekspertów w swojej branży – marek : Kartell i Laufen. Wspólny projekt zaowocował kolorową kolekcją ceramiki łazienkowej, baterii i dodatków łazienkowych idealnie wpisującą się w trendy. To rozwiązanie pozwala na wiele kompozycji, ponieważ wciąż pojawiają się nowe modne propozycje łącząc funkcjonalność z wymiarem zmysłów i emocji.

Funkcjonalność i uniwersalność znajdziemy także w nowej serii Lua, która oferuje ceramikę, meble, wannę i wejdzie dopiero w 2022r. Na targach zobaczymy ją po raz pierwszy.

To będzie wielkie wydarzenie świata architektury, designu i nieruchomości. 4 DESIGN DAYS, po edycjach online w 2021 roku, wraca do unikalnych przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Kolejna edycja 4 Design Days odbędzie się w dniach 27-30 stycznia 2022 roku. W programie wystawy, wieczorne gale, konkursy, prezentacje, a przede wszystkim rozmowy na aktualne i najistotniejsze tematy dla architektury, designu i branży nieruchomości.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie