×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

LG ma pomysł na ekologiczny styl życia

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 16 gru 2021 16:41
LG ma pomysł na ekologiczny styl życia
Firma LG Electronics (LG) zaprezentuje na targach CES 2022 nowoczesną koncepcję ekologicznego stylu życia w postaci wolnostojącego urządzenia do domowej uprawy roślin. fot. mat. prasowe
LG ma pomysł na ekologiczny styl życia
LG ma pomysł na ekologiczny styl życia
LG ma pomysł na ekologiczny styl życia
LG ma pomysł na ekologiczny styl życia
LG ma pomysł na ekologiczny styl życia

Doceniony za innowacyjną technologię i wzornictwo oraz za zróżnicowane korzyści dla konsumentów LG tiiun zostanie pokazany światu na targach CES 2022. To wolnostojące urządzenie umożliwiające domową uprawę roślin.

REKLAMA

  • Firma LG Electronics (LG) zaprezentuje na targach CES 2022 nowoczesną koncepcję ekologicznego stylu życia w postaci wolnostojącego urządzenia do domowej uprawy roślin o nazwie LG tiiun.
  • Zaprojektowane jako całkowicie samodzielne urządzenie, LG tiiun ma dwie półki, z których każda może pomieścić do sześciu pakietów nasion typu „wszystko w jednym”, oraz trzy różne rodzaje zestawów nasion.
  • Urządzenie zostało nagrodzone nagrodą CES 2022 Innovation Award. Produkt został wyróżniony za innowacyjną technologię i wzornictwo oraz za zróżnicowane korzyści dla konsumentów. 

Tiiun, co w języku koreańskim oznacza „kiełkować”, umożliwia nawet początkującym ogrodnikom uprawianie warzyw, ziół oraz kwiatów przez cały rok w zaciszu własnego domu ( wymagane pakiety nasion są sprzedawane oddzielnie, a dostępność nasion może się różnić w zależności od rynku). Stylowy i prosty w obsłudze LG tiiun, będący najnowszą innowacją firmy LG, oferuje wszystkie korzyści płynące z posiadania w pełni funkcjonalnego ogrodu bez obaw o szkodniki czy niesprzyjający klimat.

Zaprojektowane jako całkowicie samodzielne urządzenie, LG tiiun ma dwie półki, z których każda może pomieścić do sześciu pakietów nasion typu „wszystko w jednym”, oraz trzy różne rodzaje zestawów nasion. Każdy pakiet ma 10 otworów do kiełkowania, dzięki czemu użytkownicy mogą jednocześnie hodować różne rodzaje roślin i cieszyć się nimi w ciągu zaledwie czterech do ośmiu tygodni.

LG tiiun, laureat nagrody CES 2022 Innovation Award, został wyróżniony za innowacyjną technologię i wzornictwo oraz za zróżnicowane korzyści dla konsumentów. Ten nowoczesny, inteligentny system upraw wykorzystuje doświadczenie technologiczne firmy LG w produkcji urządzeń AGD z wielu kategorii. Dzięki temu LG tiiun zapewnia niezawodne rezultaty i łatwy, w dużej mierze zautomatyzowany proces uprawy roślin, czerpiąc z technologii zaimplementowanych w zaawansowanych lodówkach, oczyszczaczach wody i systemach wentylacyjnych.

Wykorzystując renomowaną sprężarkę inwerterową LG, elastyczny system kontroli pogody precyzyjnie dostosowuje temperaturę wewnętrzną tiiun, aby stworzyć optymalne warunki dla wzrostu roślin. LG tiiun nie tylko automatycznie reguluje temperaturę i oświetlenie, tak aby naśladowały naturalny cykl dnia, ale też osiem razy na dobę dostarcza wodę. Jego system Auto Ebb & Watering rozprowadza przy tym idealną ilość wilgoci, aby z nasion wyrosły zioła, warzywa liściaste i kwiaty.

Wewnętrzna struktura LG tiiun została zaprojektowana pod kątem zwiększenia wydajności fotosyntezy, wzmacniając efekt wewnętrznego źródła światła LED, aby przyspieszyć proces wzrostu. Przezroczyste drzwi pozwalają użytkownikom obserwować wzrost roślin, a jednocześnie zapewniają szczelne zamknięcie, aby utrzymać wewnątrz stałą temperaturę i zabezpieczyć rośliny przed szkodliwym działaniem owadów. Dzięki mobilnej aplikacji LG ThinQ™ użytkownicy mogą zdalnie monitorować cały proces kiełkowania, sprawdzać lub zmieniać ustawienia oraz otrzymywać powiadomienia o konieczności uzupełnienia wody w zbiorniku.

LG tiiun jest wygodnym rozwiązaniem umożliwiającym ekologiczne i zdrowsze życie domowe, wyróżnia się także prostym i eleganckim wzornictwem. Aby harmonizować z każdym wystrojem wnętrza, tiiun jest oferowany w dwóch kolorach: Nature Beige i Nature Green.

- LG tiiun to praktyczne i wygodne rozwiązanie dla zapracowanych konsumentów, którym zależy na bardziej ekologicznym i zdrowszym stylu życia w domu. Nasz inteligentny system upraw, będący stylowym dodatkiem do domu lub mieszkania, sprawia, że uprawa ziół, warzyw liściastych i kwiatów jest przyjemna i prosta, nawet dla tych z nas, którzy nie mają żadnego doświadczenia w ogrodnictwie - mówi Lyu Jae-cheol, prezes LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company.

LG tiiun i LG tiiun mini będą prezentowane wirtualnie na cyfrowym stoisku LG podczas rozpoczynających się 5 stycznia targów CES 2022. Zobacz LG tiiun i inne innowacyjne urządzenia AGD w LG Home.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie