REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Łódzka Sukcesja przemienia się w Zimową Krainę

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 gru 2017 12:42
Łódzka Sukcesja przemienia się w Zimową Krainę
fot. mat. prasowe
Łódzka Sukcesja przemienia się w Zimową Krainę
Łódzka Sukcesja przemienia się w Zimową Krainę
Łódzka Sukcesja przemienia się w Zimową Krainę

Zima, zima, zima, pada, pada śnieg… krajobraz rodem z piosenki zagościł również w CH Sukcesja, które w grudniu przemieni się w zimową krainę zamieszkaną przez pingwinki, niedźwiedzie polarne i samego Świętego Mikołaja. Nie zabraknie również warsztatów z pieczenia pierników, jarmarku bożonarodzeniowego czy konkursu kolęd.

REKLAMA

Jak zachęcić dziecko do pomocy w przedświątecznych przygotowaniach? Uczynić z nich świetną zabawę! Duma z własnoręcznie udekorowanych pierniczków sprawi, że najmłodsi chętniej podejmą się kolejnych wyzwań. Pierwsze próby warto podjąć 2 i 3 grudnia w restauracji Vapiano w Sukcesji, gdzie o godzinie 12:00 rozpoczną się warsztaty ze zdobienia tych korzennych łakoci, które później mogą zdobić świąteczne stoły i choinki.

Mikołajki w kinie

W ten sam weekend odbędzie się specjalny mikołajkowy seans w kinie Helios. Od godziny 10:00 do 15:00 dzieci będą miały okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem, Panią Mikołajową i uroczymi elfami.

Na najmłodszych czekać będzie mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Na początek dzieci wspólnie z gośćmi z dalekiej Laponii ubiorą choinkę, a żeby to zrobić trzeba będzie wyczarować dekoracje świąteczne, pomalować bombki i zrobić najdłuższy na świecie łańcuch! Nie zabraknie malowania buziek, kącików słodkości i  przede wszystkim świątecznej atmosfery.

Zimowa kraina

W Mikołajki poziom – 1 w Sukcesji przemieni się w zimową krainę zamieszkaną przez pingwinki i polarne miśki. Najmłodsi będą mieli okazję pobawić się w chowanego w ammassalikach, namiotach Eskimosów.

Telefon do Świętego Mikołaja

Kto z nas nie marzył, aby porozmawiać ze Świętym Mikołajem? Opowiedzieć o swoich największych marzeniach czy wyjawić najcenniejszy sekret? Z Sukcesją wszystko jest możliwe! 6 grudnia, wszystkie dzieci odwiedzające Centrum Handlowo–Rozrywkowe Sukcesja będą miały niepowtarzalną okazję wykonać telefon do Świętego Mikołaja ze specjalnej świątecznej budki! Po rozmowie z Mikołajem na dzieci będą czekały prezenty przygotowane przez elfy, które będą przypominać maluchom o tej magicznej chwili.

Życzenia do spełnienia

Pisząc list do Świętego Mikołaja często zdradzamy w nim swoje największe pragnienia. A jakie marzenia mają dzieci i czego życzyłyby swoim rówieśnikom? Od 6 do 23 grudnia najmłodsi będą mieli możliwość ozdobienia świątecznych bombek i wyjawienia na nich pragnień. Z tych wyjątkowych dekoracji powstanie instalacja artystyczna, która z każdym dniem będzie powiększać się o nowe ozdoby.

Międzyszkolny konkurs kolęd

Kolędy i świąteczne piosenki to nieodzowny element Bożego Narodzenia. Z myślą o uczniach, którzy lubią śpiewać, w dniach od 12 do 14 grudnia odbędzie się międzyszkolny konkurs kolęd. Każda szkoła zainteresowana uczestnictwem może do 5 grudnia zgłosić swój udział. Wystarczy w grupach od 15 do 25 osób przygotować trzy kolędy: dwie w języku polskim i jedną w języku obcym: angielskim, francuskim lub niemieckim. Dla szkół w których uczą się najbardziej umuzyklanieni uczniowie przygotowano nagrody: telewizor Samsung, sprzęt sportowy oraz stół do ping-ponga. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 19 grudnia.

Jarmark Bożonarodzeniowy

Boże Narodzenie to dla wielu z nas wyjątkowy okres w roku. Wspomnienia magicznych chwil z dzieciństwa: aromatu tradycyjnych potraw, własnoręcznie przygotowane ozdoby choinkowe, wspólne śpiewanie kolęd czy oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę i Świętego Mikołaja. Nie mniej ważny jest czas przygotowań spędzonych w rodzinnej atmosferze, wybieranie prezentów dla najbliższych czy dekorowanie domu. Niezbędne akcesoria można znaleźć na Jarmarku Bożonarodzeniowym, który od 16 grudnia zawita w Sukcesji. Na klimatycznych stoiskach będzie można kupić ręcznie wykonywane dekoracje, Poisencje, zwane Gwiazdami betlejemskimi, oraz podarunki dla najbliższych. Uwielbiamy obdarowywać rodzinę prezentami, jednak nie każdy ma talent do ich pakowania. Podczas targów będzie można skorzystać ze wsparcia pomocników Świętego Mikołaja, którzy sprawią, że nasz podarunek będzie jeszcze piękniejszy! Wystarczy pokazać rachunek na kwotę minimum 150 zł na zakupy wykonane w Sukcesji. Dodatkowo, w dniach od 8 do 24 grudnia przed Sukcesją będzie można kupić bożonarodzeniowe drzewko. Ceny rozpoczną się od 30 zł. Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa aż do 23 grudnia.

Bałwankowa kraina

Listopadowe spotkania teatralne dla najmłodszych to cykl wydarzeń, który zjednał sobie sympatię zarówno pociech, jak i ich opiekunów. Przygotowania do Świąt nie należą do najłatwiejszych, zwłaszcza z rezolutnym szkrabem przy boku. Sukcesja wychodzi rodzicom naprzeciw organizując ostatni już w tym roku spektakl teatralny pt. „Bałwankowa kraina”. Na deskach sceny Sukcesji ponownie ujrzymy aktorów Teatru Piccolo, którzy tym razem opowiedzą pełną przygód opowieść o perypetiach Bałwanka Jogusia. Przedstawienie odbędzie się 22 grudnia o godzinie 18:00.

Rzeźbienie w lodzie

Zimowa kraina bez lodu? Nie ma mowy. Kulminacją przedświąteczny atrakcji w Sukcesji będzie pokaz rzeźbienia w lodzie, który odbędzie się 23 grudnia o godzinie 15:00. Artyści przy akompaniamencie muzyki i pokazów świetlnych wykonają z lodu bajkową postać.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie