×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Lotnisko Modlin z kabinami do spania

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Opublikowano: 25 lut 2022 10:39
Lotnisko Modlin z kabinami do spania
Lotnisko Modlin z kabinami do spania, fot. mat. pras.

Nowość na lotnisku Warszawa-Modlin. Na antresoli w strefie ogólnodostępnej uruchomiony został Zzzleepandgo Lounge. Podróżni spragnieni wypoczynku mogą tu skorzystać z sześciu kabin sypialnianych - czytamy na stronie internetowej warszawskiego lotniska.

REKLAMA

Kabiny to zautomatyzowane poczekalnie do spania, w których podróżni mogą odpocząć podczas oczekiwania na lotnisku. Obiekty wykorzystują szeroką gamę technologii, aby zapewnić podróżnym pozytywne wrażenia i jednocześnie spełnić wymogi w zakresie bezpieczeństwa lotniska - czytamy w informacji udostępnionej przez lotnisko w Modlinie.

Kapsuły są już w Mediolanie, Weronie i Turynie. Teraz wprowadzono je na polski rynek

Na polski rynek kabiny do spania wprowadziła włoska firma Zzzleepandgo Lounge, która udostępnia gościom kapsuły m.in. na lotniskach w Mediolanie, Weronie, Turynie czy Wiedniu. Procesami zameldowania i wymeldowania zarządza wirtualna recepcja, która rejestruje wszelkie wymagane informacje dotyczące identyfikacji klienta. 

Jak informuje portal Wirtualna Polska, goście mają do dyspozycji łóżko, wifi, złącza USB, gniazdo do ładowania oraz monitor z dotykowym ekranem, na którym można grać w gry lub obejrzeć film. Wszystkie urządzenia zainstalowane wewnątrz modułów są monitorowane zdalnie przez pracowników obsługi klienta Zzzleepandgo, którzy reagują 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jak jednak zauważa portal, w kapsułowej poczekalni brak jest toalety. Klienci muszą więc korzystać z ogólnodostępnych lotniskowych sanitariów. Dziennikarze serwisu Gazeta.pl zwracają zaś uwagę na to, że w kabinach niestandardowa jest doba hotelowa. W kapsułach można się zatrzymać wyłącznie w między 20:00 a 8:00 rano. Wynika to z restrykcji sanitarnych związanych z koronawirusem, a także konieczności dokładnego sprzątania.

Rezerwacja pobytu w kabinie jest możliwa za pośrednictwem strony internetowej operatora.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie