×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Lubelski Dom Kultury LSM rusza z cyklem kreatywnych warsztatów

  • Autor: www.lublin.eu
  • 16 sie 2022 13:29
Lubelski Dom Kultury LSM rusza z cyklem kreatywnych warsztatów
Lubelski Dom Kultury LSM rusza z cyklem kreatywnych warsztatów, fot. shutterstock

Lubelski Dom Kultury LSM rusza z cyklem zajęć warsztatowych związanych z tworzeniem wystawy „Tkanki Łączne”. Trzy spotkania w miesiącu będą poświęcone budowaniu wystawy, zaś jedno będzie związane z tworzeniem małych form inspirowanych naturą, które uczestnicy zabiorą do domu.

REKLAMA

Wystawa powstanie z myślą o przestrzeni Domu Kultury LSM. W jej ramach powstaną unikalne, organiczne obiekty z pogranicza świata natury i fantasy. Formy powstaną przy użyciu różnych materiałów rzeźbiarskich takich jak listwy, drut, siatka montażowa, gips. Wystawa będzie budowana w oparciu o konstelację tych form oraz oświetlenie wydobywające ich fantastyczne właściwości.

Tematyka wystawy nawiązuje do specyfiki dzielnicy LSM, pełnej zieleni i starych, monstrualnych drzew. Towarzyszą im obiekty przestrzenne z Lubelskich Spotkań Plastycznych i słynna rakieta na placu zabaw, będąca dla wielu dzieci symbolem beztroskiego dzieciństwa. Ekspozycja w Domu Kultury wynika z zachwytu i namysłu nad miejscem oraz łączenia wyobrażeń na temat natury.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie