REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Lublin Plaza odświeża się

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 22 sty 2018 09:07
Lublin Plaza odświeża się
Lublin Plaza, fot. Klepierre

Galeria handlowa Lublin Plaza, należąca do grupy Klépierre, zostanie w tym roku odnowiona. Klienci będą mogli korzystać z odświeżonej strefy restauracyjnej i już wkrótce z oferty nowych sklepów.

REKLAMA

- Centrum Lublin Plaza zmienia się, ruszyły pierwsze prace, mamy też nowych najemców. W tym roku planujemy częściowe odświeżenie obiektu. Adaptacja powierzchni pozwoli wprowadzić do centrum nowoczesne koncepty najemców, takich jak na przykład Reserved, Cropp, House i Mohito. Niedawno otworzyliśmy też salony Etam, Flying Tiger i Pandora – mówi Artur Pleskot, dyrektor Lublin Plaza.

Poza wspomnianymi pracami na I piętrze, zostanie odnowiona także strefa restauracyjna, która będzie powiększona i wzbogaci się o część rekreacyjno-edukacyjną dla dzieci. Zmieni się oświetlenie tej strefy oraz oświetlenie pasaży. Na parterze oraz na drugim piętrze pojawią się nowoczesne strefy rekreacyjne z komfortowymi kanapami. Zmianie ulegną także wejścia na pasaże od strony parkingu, a komunikacja w centrum stanie się łatwiejsza poprzez nową lokalizację wejścia od ul. Grottgera. Dodatkowo nastąpi wiele innych zmian, które wpłyną na podniesienie ogólnej estetyki Lublin Plaza, np: eleganckie obudowy kolumn wewnątrz obiektu, odświeżone przestrzenie między witrynami najemców czy nowe ekologiczne kosze na śmieci.

Odnowienie wnętrza centrum handlowego Lublin Plaza to konsekwentna realizacja programu Clubstore 2.0, będącego jednym z kluczowych filarów strategii Klépierre. Zgodnie z nim design obiektów i udogodnienia oferowane przez centra Klépierre, jak również marki w nich obecne, mają zapewnić Klientom niezrównane doświadczenia zakupowe. Program Clubstore 2.0 zamienia centrum handlowe w interaktywne miejsce spotkań i stawia w centrum uwagi klienta oraz jego zadowolenie z pobytu w galerii.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie