×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Marcel Wanders prezentuje: bajkowe pięć gwiazdek w wyjątkowej scenerii

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 27 cze 2018 09:00
Marcel Wanders prezentuje: bajkowe pięć gwiazdek w wyjątkowej scenerii
fot. www.marcelwanders.com

Hotel Grand Portals Nous, obługiwany przez sieć Iberostar, to najmłodsze hotelowe dzieło holenderskiego architekta Marcela Wandersa. Pięciogwiazdkowy obiekt usytuowany nad brzegiem morza na Majorce to kolejny pokaz umiejętności i nieograniczonej fantazji twórcy.

REKLAMA

Położony tuż przy plaży luksusowy obiekt, poprzez użyte materiały oraz kolorystykę koresponduje z otoczeniem, tworząc nienachalny element nadmorskiego krajobrazu. Dzięki użytym bielom oraz połyskującym powierzchniom, bryła "nie krzyczy", współgra z piaskiem i wodą, a także przekazuje wyraźny komunikat: jestem elegancka i luksusowa.

Podczas tworzenia projektu, Wandersowi zależało na podkreśleniu lokalnego rzemiosła i miejscowego stylu Mallorquin. Połączenie bogatej wyobraźni architekta z majorkańskimi motywami dało mieszankę wybuchową. Fantazyjne esy floresy mieszają się z kwiatowymi wzorami, jasne, nieskazitelne pomieszczenia miksują się z ciemnymi, nasyconymi barwami pokojami, a futurystyczne formy i kształty wymieniają się z klasyką.

Hotel oferuje 66 luksusowych pokoi hotelowych, 4 apartamenty typu penthouse suite oraz 5 apartamentów tematycznych, w których motywem przewodnim jest... życie. W obiekcie znajduje się również siłownia, spa z łaźnią parową, sauna oraz gabinety zabiegowe. Na zewnątrz obiektu znajdują się wypielęgnowane i dopracowane do ostatniego kwiatu ogrody z sekretnymi miejscami do odpoczynku, basen z kaskadą i bar. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie