REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Marka Outhorn będzie miała sklepy własne

  • Autor: Properydesign.pl
  • 11 lip 2017 12:07
Marka Outhorn będzie miała sklepy własne
fot. mat. prasowe

Spółka OTCF, właściciel sportowej marki Outhorn, do końca roku 2017 otworzy cztery sklepy monobrandowe marki. Pierwszy z nich, zostanie otwarty w Galerii Echo w Kielcach już 4 sierpnia.

REKLAMA

Następnie zostaną otwarte dwa sklepy outletowe w Wrocław Fashion Outlet oraz Kraków Modliniczka Factory Outlet. W grudniu marka Outhorn pojawi się w City Center w Rzeszowie. Otwarcia to kolejny etap rozwoju spółki OTCF, która jest właścicielem m.in. marki sportowej 4F. 

- Decyzja o otwarciu sklepów własnych Outhorn, najstarszej marki sportowej w naszym portfolio, została podjęta w oparciu o potrzeby naszych klientów, którzy szukają wielofunkcyjnych produktów do amatorskiego, często sporadycznego uprawiania sportu oraz do wygodnego noszenia na co dzień. Oferta produktowa jest komplementarna do naszej flagowej marki 4F, która skierowana jest raczej do osób uprawiających sport regularnie i w sposób bardziej profesjonalny. Otwieramy dwa salony regularne, w Kielcach i Rzeszowie, a także dwa sklepy outletowe w dużych miastach, to jest we Wrocławiu i Krakowie. Na podstawie analiz pierwszych tygodni ich funkcjonowania podejmować będziemy decyzję o kolejnych otwarciach - mówi Wojciech Mikulski, członek zarządu spółki OTCF odpowiedzialny za nowe inwestycje.

Otwarcia sklepów Outhorn sygnowane będą nazwiskiem ambasadorki marki, Doroty Gardias. W salonach pojawi się m. in. kolekcja sygnowana jej nazwiskiem Sport Up selected by Dorota Gardias, składająca się z linii treningowej, w tym także odzieży fitness, trekkingowej oraz narciarskiej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie