×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Markslöjd stawia na architektów wnętrz

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 03 sty 2019 14:38
Markslöjd stawia na architektów wnętrz
fot. mat. pras.

Jesienią 2018 r. odbyły się w Polsce i na Ukrainie pierwsze szkolenia dla projektantów i architektów wnętrz zorganizowane przez ekspertów z Markslöjd Polska. Ich celem jest nie tylko prezentacja produktów z najnowszych kolekcji lamp i dekoracji świetlnych, lecz także wypracowanie optymalnych zasad współpracy i formuły sprzedaży produktów do tej grupy zawodowej.

REKLAMA

- W ciągu ostatniego roku otrzymaliśmy bardzo dużo zapytań o ceny, opisy i prezentacje produktów od architektów, którzy jednocześnie zgłaszali gotowość do bezpośredniej współpracy z nami i zapotrzebowanie na pliki 3D czy szkolenia. Ten oddolny popyt był dla nas ważną inspiracją. Markslöjd to globalna marka, która na wielu rynkach realizuje tego typu działania. Teraz przyszedł tez czas na Polskę i jestem przekonany, że z korzyścią dla obu stron. Dla architektów dostęp do know-how szwedzkiego producenta i specjalna formuła współpracy ułatwią i przyspieszą dobór produktów, z kolej dla firmy, architekci wnętrz to niezwykle ważny kanał dystrybucji i element budowania wizerunku. Jednocześnie to, co z sukcesem realizujemy w Polsce, jako rynku o największym potencjale w regionie, stopniowo ma też odzwierciedlenie na Ukrainie, w Rumunii czy na Węgrzech, gdzie Markslöjd rozwija się równie dynamicznie. W tych krajach także architekci wnętrz będą dla nas również bardzo ważną kategorią klienta – powiedział Krzysztof Sandomirski, Managing Director Markslöjd Eastern Europe.

Jedną z pierwszych reakcji na potrzeby architektów i projektantów wnętrz było przygotowanie i udostępnianie na stronie internetowej modeli 3D wybranych produktów z oferty marki Markslöjd.

Podobał się artykuł? Podziel się!