REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Markslöjd stawia na nowe koncepty sklepów

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 31 lip 2018 15:04
Markslöjd stawia na nowe koncepty sklepów
fot. mat. pras.

W 2018 r. Markslöjd rozpoczął nowy etap współpracy z salonami oświetleniowymi. Powstają sklepy partnerskie prezentujące najnowsze kolekcje marki Markslöjd i ich projektantów w nowych aranżacjach.

REKLAMA

Od początku roku w Polsce powstały cztery duże ekspozycje z oświetleniem. To element nowej koncepcji prezentacji produktów. Lampy przedstawiane są w naturalnych aranżacjach zgodnych z ich przeznaczeniem. Celem programu jest stworzenie bliższej współpracy i budowanie sieci salonów partnerskich. Główne korzyści to dostęp do szerszej oferty firmy oraz pełnej wiedzy na temat produktów.

Dotychczas nowe ekspozycje z lampami i dekoracjami Markslöjd pojawiły się w salonach Lamark w Rzeszowie, Artemodo w Lublinie oraz dwóch salonach Janex – w Koszalinie i Kołobrzegu.

Do końca września zostaną otwarte dwa kolejne salony partnerskie Markslöjd w Gdańsku i Poznaniu, a jeszcze w tym roku będzie ich już 10 w różnych miastach na terenie całego kraju. W oparciu o doświadczenia współpracy z pierwszymi salonami partnerskimi rozwijany będzie program budowania kompetencji handlowców i sprzedawców.

Idea sklepów patronackich marki Markslöjd to przede wszystkim możliwość nawiązania bliższych relacji z naszymi partnerami biznesowymi. Pokazujemy szwedzki design w najlepszym wydaniu, przeprowadzamy szkolenia produktowe dla sprzedawców i pomagamy w działaniach promocyjnych. Strefy z naszymi produktami będziemy regularnie odświeżać i mamy też pewność, że nasze lampy są dostępne dla klientów od ręki – powiedział Krzysztof Sandomirski, Dyrektor Zarządzający Markslöjd Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie