REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Meating Point - nowy koncept gastronomiczny, który zaskoczy designem

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 lis 2017 09:55
Meating Point - nowy koncept gastronomiczny, który zaskoczy designem
fot. mat. prasowe

Meating Point, nowy koncept gastronomiczny, otworzy swój lokal o powierzchni 400 mkw. w Bałtyckim Centrum Biznesu w Gdańsku. Restauracja planuje także otwarcie kolejnych placówek w największych miastach regionalnych. Koncept wyróżnia ciekawy wystrój wnętrza i... jedzenie.

REKLAMA

Meating Point to wyjątkowy koncept na rynku restauracji, który oferuje nową jakość pod względem wystroju, obsługi klienta oraz serwowanych potraw. Jednakże na koniec i tak najważniejszy pozostaje smak oferowanych dań, a tym Meating Point szczególnie odróżnia się od konkurencji. Nowy koncept stworzył zespół uznanych specjalistów z ogromnym doświadczeniem, którzy odnieśli sukcesy na rynku gastronomicznym.

Knight Frank, agent wyłączny, reprezentuje najemcę w procesie wynajmu. - Cieszymy się, że możemy wspierać rozwój tak ciekawego konceptu jakim jest Meating Point. Zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy, ponieważ strategia restauracji znakomicie uzupełnia się z podejściem Knight Frank. Jednocześnie świetnie wpisuje się w realizowanie planu tworzenia miejsc spotkań na mapie dużych miast. Meating Point wyróżnia się ciekawym wystrojem wnętrza, charakterem mebli oraz jedzeniem najwyższej jakości. Wszystko to tworzy przestrzeń, w której pracownicy czują się komfortowo, a budynek odróżnia na tle innych nieruchomości oraz przyciąga uwagę przyszłych najemców - komentuje Kinga Zabłocka, Leasing Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank.

- Widzimy jak zmieniają się kompleksy biurowe, które zaczynają żyć również po godzinach, o czym świadczy chociażby ruch w krakowskim Equal Business Park, gdzie ciężko o wolny stolik. Będziemy rozwijać Meating Point w kompleksach biurowych, ale nie zapominamy również o ważnym kanale dotarcia do konsumenta, jakim są foodcourty galerii handlowych, gdzie koncept zadebiutuje w pierwszym kwartale 2018 w jednym z centrów o zasięgu regionalnym  – dodaje.

Lokale sieci Meating Point działają obecnie w Krakowie i tam niebawem będzie można zjeść w nowych lokalizacjach tej sieci. Kolejna restauracja otworzy się także w najbliższych miesiącach w Bałtyckim Centrum Biznesu w Gdańsku. Finalizowana jest również umowa najmu w jednym z centrów handlowych we Wrocławiu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie