REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Meble Karima Rashida w lobby krakowskiego biurowca

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 gru 2017 11:01
Meble Karima Rashida w lobby krakowskiego biurowca
fot. mat. prasowe
Meble Karima Rashida w lobby krakowskiego biurowca
Meble Karima Rashida w lobby krakowskiego biurowca

Recepcja Diamante Plaza zyskała nowe, wygodne meble. Koncepcja zmian w wystroju została stworzona wspólnie z najemcą budynku – firmą BoConcept, która dostarczyła meble zaprojektowane przez Karima Rashida.

REKLAMA

Nowe meble – model Ottawa – cechuje organiczny i modułowy design, dzięki czemu doskonale wpasowały się w recepcję budynku. Poza wygodnym miejscem do oczekiwania, meble posiadają wbudowany system USB pozwalający naładować telefon czy tablet ich użytkownikom.

- Właściciel budynku pokazuje swoją troskę o wygodę swoich najemców i ich gości poprzez wyposażenie recepcji w meble o nietuzinkowym designie. Przy okazji nowy wystrój pozytywnie wpływa na odbiór budynku przez nowych, potencjalnych najemców, co potwierdza zaawansowany etap rozmów z firmami z branży BPO i SSC czy też z instytucjami publicznymi rozważającymi przeprowadzkę do Diamante Plaza - mówi Adrian Bojczuk, zastępca dyrektora, dział wynajmu powierzchni biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Biurowiec Diamante Plaza został oddany do użytkowania we wrześniu 2009 roku i był pionierem na terenie Zabłocia, postindustrialnej części Krakowa, która dzięki rewitalizacji przeżywa dynamiczny rozwój. Biznesowe sąsiedztwo oraz dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej sprawiają, że jest to idealne miejsce dla rozwoju firm. Bezpośrednio obok biurowca znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, a także ścieżka rowerowa pozwalające na szybki dojazd do Centrum, Dworca Głównego i pobliskich dzielnic. W pobliżu znajduje się również stacja kolejowa Zabłocie, co stanowi kolejną alternatywę dojazdu dla pracowników firm.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie