×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Meble ogrodowe prosto z Mediolanu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • Opublikowano: 09 sie 2018 16:40
  • Zaktualizowano: 09 sie 2018 16:47
Meble ogrodowe prosto z Mediolanu
Float, Paola Lenti fot. ROOMSdesign

I w meblach ogrodowych producenci prześcigają się w propozycjach – materiał, kształt, kolor. Wybór okazuje się ogromny, szczególnie od włoskich producentów.

REKLAMA

Pochodząca z Mediolanu we Włoszech Paola Lenti jest najbardziej znana ze swojej unikalnej linii mebli i dywanów wykonanych z filcu wełnianego. Firma została założona w 1994 roku z główną siedzibą we włoskiej wiodącej dzielnicy meblowej Meda w Mediolanie. Dzisiaj marka jest synonimem szeroko zakrojonych badań i rozwoju w zakresie materiałów i procesów przyjętych z myślą o ich oryginalności, urodzie i praktyczności.

Powstanie marki Paola Lenti jest pragnieniem dążenia do doskonałości, która dzięki spójnym i dynamicznym eksperymentom doprowadziła do stworzenia pierwszych kolekcji. Dywany Paola Lenti i meble do siedzenia są wyjątkowe pod względem wyglądu i funkcjonalności ze względu na unikalny proces powstawania – od koncepcji po finalną produkcję. Profesjonalne wykonanie, precyzyjne detale i wykończenia stanowią wartość dodaną tych wyjątkowych i awangardowych mebli. Paola Lenti to unikatowe materiały, które są przyjazne dla konsumenta: odpowiednie zarówno na zimę, jak i lato, miękkie, zmysłowe, dostępne w najnowszych modnych kolorach i łatwe w utrzymaniu. Są również odporne na ogień i wodę. Jeśli chodzi o gamę kolorów - przędza i tkaniny są zawsze barwione w kolorach stworzonych przez Paola Lenti.

Techniki produkcyjne stosowane przez Paola Lenti to tradycyjne metody, kunszt rzemieślniczy oraz innowacyjne metody technologiczne. Dzięki temu powstają produkty, które mają niepowtarzalny wygląd i cechy funkcjonalne, takie jak wytrzymałość, odporność i brak odkształcalności.

Dla ROOMSdesign marka Paola Lenti to przede wszystkim meble ogrodowe, które swoim wyglądem nie przypominają popularnych, drewnianych zestawów ogrodowych. Charakteryzują się prostymi geometrycznymi kształtami i jasnymi kolorami, elementy są wygodne, nieformalne. Wraz z praktycznością, aspektami estetycznymi i chromatycznymi - kolor jest sercem wszystkich kolekcji Paola Lenti.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie