REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Mercure debiutuje w Debreczynie. Motywem przewodnim hotelu: Karnawał Kwiatów

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 17 sie 2022 09:22
Mercure debiutuje w Debreczynie. Motywem przewodnim hotelu: Karnawał Kwiatów
Mercure debiutuje w Debreczynie. Motywem przewodnim: Karnawał Kwiatów, fot. mat. pras.
Mercure debiutuje w Debreczynie. Motywem przewodnim hotelu: Karnawał Kwiatów
Mercure debiutuje w Debreczynie. Motywem przewodnim hotelu: Karnawał Kwiatów

Pierwszy hotel Mercure w drugim co do wielkości mieście na Węgrzech otworzył drzwi dla gości. Za projekt hotelu odpowiada renomowane węgierskie Studio Architektoniczne BORD.

REKLAMA

  • Nowo wybudowany hotel Mercure Debrecen zaprasza do 135 pokoi oraz 20 apartamentów rozmieszczonych na 4 piętrach.
  • Goście biznesowi mają do dyspozycji 3 sale konferencyjne, mogące pomieścić jednocześnie do 120 osób.

Zgodnie z filozofią marki, Mercure Debrecen czerpie z lokalności uwiecznionej w wystroju hotelu, który nawiązuje do Karnawału Kwiatów odbywającego się co roku w mieście. Dlatego design obiektu nawiązuje do karnawałowych wrażeń, oferując szampańskie przeżycia spełniające oczekiwania wymagających gości. Za projekt hotelu odpowiada renomowane węgierskie Studio Architektoniczne BORD.

- W Debreczynie widzimy zapotrzebowanie na hotele spełniające potrzeby najbardziej wymagających turystów i osób podróżujących służbowo. Nasz stylowy i elegancki hotel wyróżnia się doskonałą lokalizacją przy spokojnej ulicy w samym centrum miasta. Dzięki temu wierzymy, że idealnie uzupełni ofertę turystyczną i hotelarską Debreczyna, gwarantując gościom najwyższą jakość usług, jaką zapewnia uznana na całym świecie marka – zapewnia Gábor Demény, dyrektor hotelu Mercure Debrecen.

Debreczyn to drugie co do wielkości miasto na Węgrzech i najważniejszy ośrodek gospodarczy regionu wschodniego, który wyróżnia się rosnącym potencjałem biznesowym. Pobliskie międzynarodowe lotnisko to drugi najważniejszy port lotniczy na Węgrzech. Ruch pasażerski wzrósł na nim niemal czterokrotnie w ciągu ostatnich pięciu lat. Poza skoncentrowaniu na biznesie, Debreczyn jest także popularnym kierunkiem wypoczynkowym i rekreacyjnym oraz prestiżowym ośrodkiem edukacyjnym i kulturalnym Węgier. W ostatnich latach miasto zasłynęło jako gospodarz dużych regionalnych, krajowych i międzynarodowych wydarzeń sportowych, kulturalnych oraz biznesowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie