×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Miejska dżungla, czyli Concrete Jungle by Prosto Klasyk

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 maj 2018 09:31
  • Aktualizacja: 09 maj 2018 09:33
Miejska dżungla, czyli Concrete Jungle by Prosto Klasyk
Prosto Klasyk fot. mat.prasowy

Multibrandowe salony sportowe 4Faces rozszerzają ofertę o marką Prosto. Najnowsza kolekcja, Concrete Jungle by Prosto Klasyk wpisuje się w stylistykę polskiej mody ulicznej oraz jest skierowana do mężczyzn, którzy chcą podkreślić swoją indywidualną tożsamość. Ponadto, innowacyjne wzornictwo oraz paleta kolorów współgrają z minimalistyczną architekturą salonów.

REKLAMA

Marka 4Faces jako jedna z nielicznych wprowadza do swojej oferty brandy o typowo lifestyle’owym charakterze. W salonach znajdują się m.in. najnowsze kolekcje Femistories oraz Cardio Bunny przeznaczone dla kobiet. Prosto jest polską firmą odzieżową, która została założona niemal 20 lat temu przez warszawskiego rapera, Wojtka Sokoła. Od początku swojej działalności marka kreuje trendy, wpisując się w potrzeby konsumentów, którzy preferują miejski styl.

Nazwa obecnej kolekcji odnosi się do miejskiego środowiska, w którym na co dzień funkcjonujemy. Instynkt pozwala nam odnajdować się w gąszczu betonowych konstrukcji. Miasta, aleje, place, podwórka i bloki to nasze terytorium, gdzie stawiamy czoła codziennym wyzwaniom. Obojętnie czy żyjesz sam, czy w stadzie, musisz być sprytniejszy i silniejszy od innych. Kolekcja Concrete Jungle to efekt pracy zespołu kreatywnego Prosto Klasyk (Kivie & Jozy), który przed każdym kolejnym sezonem określa kierunek w rozwoju kolekcji. Produkty zostały zaprojektowane przy współpracy z prawdziwymi miejskimi „drapieżnikami” – artystami graffiti, street art’owcami i grafikami, którzy swoje obserwacje i doświadczenie życia w mieście przenieśli na ubrania Prosto.

Motywem przewodnim kolekcji jest miejska dżungla, w której, dzięki zestawieniu z minimalistycznym konceptem salonów 4Faces, każdy może się odnaleźć. Przejrzysty wystrój wnętrza , a zarazem nowoczesny design dają klientom możliwość swobodnego poruszania się po salonie. Spójność została także zachowana w nowej linii odzieży Prosto. Od nazewnictwa i wytypowania kolorów, po wybór i nazwę konkretnych wzorów, aż po detale.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie