×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Minimalizm w najczystszej postaci. Oto siedziba firmy Equatex szkicu Interbiuro

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 06 lip 2018 09:00
  • Aktualizacja: 06 lip 2018 08:59
Minimalizm w najczystszej postaci. Oto siedziba firmy Equatex szkicu Interbiuro
fot. Szymon Polański

Equatex wynajął 825 mkw. na jednej z górnych kondygnacji Astoria Premium Offices. Nowe warszawskie biuro firmy zapewnia 120 pracownikom wspaniałe widoki na panoramę miasta. Prace remontowo-budowlane wraz z pełno branżowym projektem wykonawczym i architekturą wnętrz wykonało Interbiuro design & fit out.

REKLAMA

Projektanci Interbiuro design & fit out Marta Janiszek i Ivar Grabczyński byli odpowiedzialni za stworzenie spójnej koncepcji całego biura w tym części reprezentacyjnych biura - recepcji, stref pracowniczych oraz  stref relaksu tj. kuchni i chilloutu.

Główną wytyczną klienta były prostokreślne podziały powierzchni, stąd bardzo regularne podziały przestrzeni ich biura i kubiczne formy mebli. Najwyraźniej widać to w aneksie kuchennym i recepcji.

W zaprojektowanych na wymiar zabudowach meblowych widocznie widać grę brył która jest również motywem powtarzającym się w posadzce.

Zadbaliśmy o realizację założeń klienta zastosowanie spokojnej kolorystyki ścian, sufitów i posadzek połączonej z prostymi meblami. Subtelnie wprowadziliśmy elementy kolorystyczne w elementach meblowych aby ożywić i urozmaicić przestrzeń. Dopełnieniem wystroju są nowoczesne oprawy oświetleniowe firmy Zumotobel rozmieszczone na szynoprzewodach.

Architekci z Interbiuro design & fit out włożyli wiele starań, aby zrealizować pomysły klienta i stworzyć nowoczesną przestrzeń odpowiadającą potrzebom młodego zespołu firmy Equatex.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie