×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Moda w designerskim wydaniu. Nowa sieć podbije polski rynek?

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • Opublikowano: 13 sie 2018 14:30
  • Zaktualizowano: 13 sie 2018 14:47
Moda w designerskim wydaniu. Nowa sieć podbije polski rynek?
fot. mat. pras.

Po sukcesie Warsaw Concept Store w Galerii Mokotów, twórcy konceptu Agnieszka Sudomirska-Glicner oraz Hubert Szumski otwierają kolejny nietuzinkowy Concept Store1. Tym razem zdecydowali się na na Atrium Promenadę.

REKLAMA

- Podjęliśmy te decyzję po gruntownej analizie rynku, oraz rozpatrując propozycje które otrzymaliśmy z innych miejsc, z nich wszystkich to właśnie Atrium Promenada zachwyciła nas swoją nową koncepcją, która idealnie łączy się z filozofią tworzonych przez nas miejsc, dynamicznego rozwoju oraz bieżącego odpowiadania na potrzeby naszych klientów - tłumaczy Agnieszka Sudomirska-Glicner właścicielka firmy prężnie działającej od lat w branży nieruchomościowej oraz współwłaścicielka konceptu.

Miejsce powstanie w odmienionych i interaktywnych wnętrzach jednego z największych centrów handlowych - Atrium Promenada, które dzięki rozbudowie zyska ekskluzywną, przeszkloną elewację znaną m.in. ze słynnych handlowych ulic Londynu czy Paryża. Wprowadzone zostaną również liczne udogodnienia dla klientów, które będą odpowiedzią na zmieniające się potrzeby aktywnych mieszkańców stolicy.

Concept Store1 w Atrium Promenada będzie kreatywną przestrzenią o powierzchni ponad 330 mkw. w której można kupić najnowsze kolekcje starannie wyselekcjonowanych polskich topowych marek, znajdą się tu również niedostępne dotąd w Polsce popularne instagramowe marki zagraniczne.
Autorska koncepcja aranżacji butiku zakłada zupełnie nowy podział przestrzeni. Znajdują się tu strefy: fashion – dedykowana modzie, design&art – przeznaczona dla firm związanych z wzornictwem przemysłowym oraz młodych polskich twórców, artystów, w koncepcie znajdzie się również strefa beauty – w której będzie można znaleźć znane francuskie marki kosmetyczne których oferta zostanie urozmaicona lokalnymi firmami.

Pomysłodawcy zapowiadają dalszy dynamiczny rozwój konceptu poprzez ekspansją w innych miastach, oraz poszerzanie wachlarzu dostępnych marek. W samej Warszawie planowane jest otwarcie jeszcze co najmniej dwóch lokalizacji.

- Concept Store1 jest konceptem przyszłości. W swojej unikalnej autorskiej formule dopracowywanej przez kilka lat (jest to nasza kolejna realizacja projektu z zakresu butików multibrandowych z polskimi projektantami) zawiera wszelkie niezbędne cechy sklepu przyszłości. Budując nowy koncept na mapie Warszawy musimy wiedzieć, że na jego powodzenie składać się będzie wiele elementów. Można doskonale skomercjalizować obiekt, można mieć bardzo dobrą nowoczesną architekturę, ale najważniejsza jest odpowiednia strategia i działania mające na celu ciągłe podtrzymywanie zainteresowania klientów. A to gwarantuje długotrwały efekt, komercyjny sukces - podkreśla Hubert Szumski, współwłaściciel tworzonej sieci Concept Storów oraz właściciel agencji marketingowej Pink Creative Group, która odpowiedzialna będzie za komunikację butiku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie