Myhive rośnie w siłę. To nowy koncept ImmofinanzPropertydesign.pl - 25-07-2017 13:22


Kolejne biurowce dołączają do marki myhive. To pomysł firmy Immofinanz na stworzenie unikalnej powierzchni dla najemców. Położony tuż przy stacji metra Wilanowska w Warszawie, biurowiec dołączył do grona już funkcjonujących pod tym "brandem": myhive Crown Point, myhive Park Postępu, myhive Nimbus, myhive Brama Zachodnia i myhive Equator.

Myhive to marka biurowa Immofinanz, która została wdrożona w Austrii, Czechach, Polsce, Rumunii i na Węgrzech. W Polsce portfel myhive tworzy aktualnie sześć budynków z łącznie ok. 110 tys. mkw. powierzchni pod wynajem, w których pracuje ponad 9,5 tys. osób mających bieżący dostęp do nowych, licznych udogodnień związanych z wdrożeniem marki.

Budynki pod marką myhive wyróżniają się czterema aspektami. Pierwszy to zainspirowanie wnętrzami hotelowymi w kontekście designu lobby, co widać natychmiast po wejściu do budynku. Są one zaprojektowane tak, aby zapewnić najemcom oraz ich gościom komfortowe odczucia i chęć pozostania w nich dłużej. Drugi - to troskliwa obsługa, co przekłada się na elastyczną i szybką pomoc najemcom. Trzecim wyróżnikiem jest wszechstronna infrastruktura, którą należy interpretować w kontekście wszelakich usług i udogodnień. Wreszcie ostatnim jest społeczność międzynarodowa, budowana poprzez organizowane regularnie spotkania i eventy. Każdy z najemców jest jej częścią i może korzystać z zalet stworzonych przez tę sieć zarówno dla celów prywatnych, jak i biznesowych, promując swoje produkty lub usługi w ramach całej rodziny myhive.

Myhive IO-1 to 14-kondygnacyjny budynek biurowy klasy A o łącznej powierzchni najmu ponad 19 tys. mkw., położony na warszawskim Mokotowie, w południowej części miasta, tuż przy stacji metra Wilanowska. Wśród jego licznych udogodnień można wymienić: centrum konferencyjne, restaurację, pralniomat, parkingi rowerowe oraz prysznic dla dojeżdżających tym środkiem transportu, paczkomat, fryzjera, bank czy piekarnię.