REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Na 4 Design Days najmłodsi eksperci od designu mają głos! Czekamy na zgłoszenia od dzieci!

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 sty 2023 09:32
Na 4 Design Days najmłodsi eksperci od designu mają głos! Czekamy na zgłoszenia od dzieci!

Jak spędzić z dziećmi ostatni weekend stycznia? Na 4 Design Days w MCK w Katowicach!  Organizatorzy święta architektury, designu i nieruchomości szykują wiele atrakcji dla najmłodszych. Katarzyna Jaroszyńska, dziennikarka Dzień Dobry TVN, prowadząca program „Nieoczywiste miejsca” w HGTV oraz Piotr Wojtasik, dziennikarz, Dzień dobry TVN poprowadzą m.in. dyskusję z udziałem dzieci pod hasłem: „Robi wrażenie! W tak zaprojektowanej przestrzeni to dopiero zabawa!”. Zapraszamy najmłodszych do udziału!

REKLAMA

Organizatorzy święta architektury, designu i nieruchomości szykują wiele atrakcji dla najmłodszych. Tu dzieci rozwiną swoje artystyczne pasje, spotkają się gwiazdami telewizji, ale też będą inspirować projektantów do tworzenia miejskich przestrzeni do spędzania czasu wolnego.

WEŹ UDZIAŁ W DNIACH OTWARTYCH 4 DESIGN DAYS

W dyskusji Katarzyny Jaroszyńskiej i Piotra Wojtasika opowiedzą, o jakich placach zabaw i przestrzeniach do spędzania czasu wolnego marzą najmłodsi.

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w tym wydarzeniu. Narysujcie place zabaw marzeń, weźcie rysunki ze sobą na 4 Design Days 2023!

Jak zgłosić dziecko? 

Zgłoszenia chętnych dzieci do dyskusji przyjmujemy do 25 stycznia na adres: 4KIDS@ptwp.pl

W mailu prosimy o podanie:

- telefonu kontaktowego do rodzica/opiekuna, który przyjdzie na 4 Design Days z dzieckiem;

- wieku dziecka.

Architektura i design oczami dzieci, warsztaty rękodzielnicze, kącik konstruktora, składanie modeli origami, plecenie makram czy dyskusje z gwiazdami telewizji. Podczas dni otwartych 4 Design Days na najmłodszych uczestników czekać będzie specjalnie przygotowana strefa 4 Kids z bogatym programem atrakcji. Zobacz, co w programie: 4 Design Days zaprasza dzieci!

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie