×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Na Chmielnej 89 w Warszawie będzie Niezły Kocioł

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 04 sty 2019 11:35
Na Chmielnej 89 w Warszawie będzie Niezły Kocioł
fot. mat. prasowe

Wielowątkowa, nowoczesna, polska restauracja czerpiąca inspiracje z różnych stron świata – Niezły Kocioł – wynajęła w budynku Chmielna 89 przeszło 430 mkw. powierzchni parterowej. Będzie to już trzecia restauracja Niezłego Kotła w warszawskich biurowcach. Restauracja przy Chmielnej zostanie otwarta w styczniu 2020 r. Właścicielem budynku jest Grupa Cavatina.

REKLAMA

- Cieszę się, że udało nam się wypracować porozumienie, które doprowadzi do otwarcia naszej koncepcji w budynku, którego forma i prestiż mówią same za siebie. Różnorodność naszego menu sprawia, że z roku na rok coraz więcej pracowników biurowych wraca głodnych nowych smaków. Naszą ofertę staramy się przygotowywać tak, aby we wszystkie dni powszednie nasi klienci mogli przeżyć kulinarną podróż po świecie, smakami naszych potraw – mówi Michał Dyrda, właściciel koncepcji gastronomicznej Niezły Kocioł.

- Bardzo poważnie podeszliśmy do wyboru operatora gastronomicznego w naszym budynku, ponieważ dbamy nie tylko o to aby budować najwyższej klasy obiekty biurowe ale chcemy zapewnić naszym obecnym i przyszłym najemcom poczucie piękna i harmonii nie tylko z dziedziny architektury czy designu. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Niezłym Kotłem, ponieważ doceniamy wyjątkową kuchnię, której smaki mam nadzieję przypadną do gustu nie tylko nam – mówi Monika Rogucka, Leasing Director Cavatina.

- Obiekt biurowy przy Chmielnej 89 o powierzchni ponad 25.000 m2 daje znaczący potencjał dla biznesu gastronomicznego, przede wszystkim ze względu na dużą liczbę osób, które będą pracować w biurowcu oraz ich gości. Znając jakość potraw serwowanych przez Pana Michała z Niezłego Kotła wierzę, że to połączenie zakończy się sukcesem. Dodatkowym atutem tego budynku jest też jego rosnąca popularność, ze względu na zdobywane międzynarodowe nagrody oraz wyjątkową bryłę, która będzie do siebie przyciągać – mówi Tomasz Węglarz, specjalista ds. wynajmu z agencji Biuro Na Miarę, która pośredniczyła w wynajmie powierzchni.

Wyjątkowa architektura, wyróżniająca budynek z panoramy Warszawy, wysoka jakość wykończenia oraz integracja z rozwiniętym sektorem usługowym w parterze to tylko część zalet przyciągających uwagę najemców. Topowy projekt biurowy Cavatiny powstaje w odległości kilkuminutowego spaceru od Dworca Głównego PKP i Złotych Tarasów, dzięki czemu jego użytkownicy, będą mogli w pełni wykorzystać zalety doskonałej lokalizacji obiektu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie