REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Nadmorskie suweniry w designerskiej odsłonie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 29 cze 2022 15:00
Nadmorskie suweniry w designerskiej odsłonie
fot. mat. Traffic Design

Trwa Open’er Festival w Gdyni. Oprócz koncertów można się wybrać na wystawę. Pamiątki z wakacji nad morzem w wydaniu jednego z najbardziej uznanych polskich projektantów Jakuba Stępnia będzie można oglądać w lipcu w siedzibie Stowarzyszenia Traffic Design.

REKLAMA

  • 29 czerwca 2022 r. rozpoczął się Open’er Festival w Gdyni, który potrwa do 2 lipca br.
  • W przerwie od koncertów, warto się wybrać na wernisaż „Nadmorskich suwenirów” Jakuba Stępnia, który odbędzie się 30 czerwca o godz. 19 przy ul. Żeromskiego 36 w Gdyni.
  • Przestrzeń Traffic Design na czas wystawy zmieni się w concept store/nadmorski kram, w którym oprócz druków nabyć będzie można koszulki, kubki, plażowe koce.

Na straganach w wypoczynkowych miejscowościach niesławny Huggy Waggy szczerzy zęby pośród muszelek, magnesów, chust, czapek i ręczników. Te same nadmorskie pejzaże z masowej produkcji kreują wspomnienia z wakacji od Bałtyku po Adriatyk.

W suwenirową niszę wchodzi Hakobo – projektant graficzny z Łodzi uznany za jednego z pięćdziesięciu najważniejszych plakacistów na świecie.

Mieszkańcom Gdyni znany z realizacji muralowej na budynku sądu przy hali rybnej oraz z szyldu „przeróbek krawieckich” przy ulicy Starowiejskiej. Dla Traffic Design zaprojektował również szyld serwisu rowerowego na warszawskiej Pradze. Współpracował z takimi instytucjami jak katowicki NOSPR, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, IAM, BWA Wrocław.

Przestrzeń Traffic Design na czas wystawy zmieni się w concept store/nadmorski kram, w którym oprócz druków nabyć będzie można koszulki, kubki, plażowe koce.
Wśród graficznych bohaterów nadbałtyckiego wypoczynku znalazły się typowe morskie motywy: kotwice, żaglówki, mewy, rybka i lody oraz elementy typograficzne i heraldyczne.

Spotkanie z artystą podczas wernisażu poprowadzi Katarzyna Roj z BWA Wrocław.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie