×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Najbardziej słoneczna restauracja w Polsce znajduje się w… Płocku!

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 05 lis 2018 09:00
  • Aktualizacja: 05 lis 2018 08:58
Najbardziej słoneczna restauracja w Polsce znajduje się w… Płocku!
fot. Łukasz Markowicz

Płock doczekał się nowego miejsca na kulinarnej mapie miasta, którego wnętrza przykuwają uwagę na znacznie szerszą geograficznie skalę. Restauracji Familijnej nie sposób nie zauważyć.

REKLAMA

Biała altanka ogrodowa widoczna z ulicy oraz neonowy szyld, na którym widnieje roztapiające się serce kuszą by zajrzeć do środka i zapoznać się z nowymi wnętrzami i smakami. Wystrój i atmosfera lokalu miło zaskakują. Już na wejściu do restauracji od razu uwagę przykuwa niepowtarzalne, słoneczne wnętrze, które dzięki żółtemu sufitowi zasługuje na miano najbardziej słonecznej restauracji, w której niezależnie od pogody można odpocząć spędzając czas z przyjaciółmi i rodziną. Przytulny, rodzinny nastrój zachęca by usiąść w wygodnym, miękkim fotelu , przyjrzeć się wnętrzom oraz zapoznać z menu.

Wszystko zostało tu przemyślane i dopracowane. Wnętrzami zajęły się projektantki z COCO pracownia projektowania wnętrz, które tak urządziły lokal, by nie tylko wyróżniał się na rynku restauracyjnym, ale i spełniał wszelkie potrzeby funkcjonalne.Wygodne, klasyczne krzesła zachęcają by spędzać czas w gronie najbliższych w strefie rodzinnej wnętrza, usytuowanej pod przykuwającymi uwagę metalowymi, nowocześnie skonstruowanymi domkami. W głębi, we wnętrzu lokalu znajdują się natomiast miękkie, aksamitne kanapy, nad którymi wisi girlanda romantycznych światełek, pod którymi można się wyciszyć i poczuć kameralnie. Uwagę przykuwa także kącik „dla dwojga”, gdzie na żółtych fotelach każdy poczuje się domowo i komfortowo. Swoje miejsca mają także najmłodsi klienci, na których czekają miękkie, kolorowe pufy z miejscem przeznaczonym do rysowania tuż przy ścianie porośniętej soczyście zielonymi, żywymi mchami.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie