REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Najgorętsze ogrodnicze trendy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 cze 2018 11:00
Najgorętsze ogrodnicze trendy
Plantarium to nowatorski i wyjątkowy sklep, a zarazem pracownia botaniczna. Jego założycielką jest Kamila Ciszek, która połączyła pasję z życiem zawodowym, fot. mat. prasowe

Plantarium to nowatorski i wyjątkowy sklep, a zarazem pracownia botaniczna. Jego założycielką jest Kamila Ciszek, która połączyła pasję z życiem zawodowym. Jak stworzyć prawdziwy ogród? Już w sobotę 16 czerwca Kamila Ciszek poprowadzi warsztat na temat ogrodniczych trendów. To drugi Punkt Porad Ogrodniczych w ramach 35. konkursu Warszawa w kwiatach i zieleni. Start o 11:00 na BioBazarze.

REKLAMA

Kamila Ciszek jest założycielką warszawskiej pracowni botanicznej Plantarium. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak zaprojektować modny ogród, balkon czy loggie, zgodnie z obowiązującymi trendami. Wskaże, jakie rośliny i kwiaty wybrać, by pięknie się komponowały i dobrze rosły zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz. W trakcie spotkania będzie można wykorzystać nabytą wiedzę, tworząc autorskie kompozycje w doniczkach.

W ramach „Warszawy w kwiatach i zieleni” uruchomione zostaną cztery ogólnodostępne Punkty Porad Ogrodniczych. Wstęp na wszystkie warsztaty jest bezpłatny, bez zapisów. Uczestnicy otrzymają także darmowe sadzonki kwiatów, rękawice ogrodowe, nasiona oraz etykiety do kwiatów.

W czerwcu, jeszcze w trzech różnych, niespodziewanych miejscach stolicy pojawią się Ruchome Ogrody Warszawy – przestrzeń w centrum miasta pełna kwiatów i leżaków, na których każdy będzie mógł usiąść i odpocząć, a także zasięgnąć informacji z zakresu prowadzenia ogrodu czy hodowania kwiatów w domu. Drugi Ruchomy Ogród Warszawy pojawi się 17 czerwca na skwerze Stanisława Wisłockiego, na rogu ul. Smolnej i ul. Nowy Świat.

Ruchome Ogrody Warszawy

Skwer Stanisława Wisłockiego, róg ul. Smolnej i ul. Nowy Świat

17 czerwca, start o 12:00

 Punkt Porad Ogrodniczych „Ogród w Twoim domu”, warsztaty z Kamilą Ciszek

BioBazar, ul. Wołoska 3

16 czerwca, start o 11:00

Punkt Porad Ogrodniczych „Razem czy osobno?”, warsztaty z Martyną Cziszewską

Ogród społecznościowy Wola, ul. Górczewska 124

24 czerwca, start o 11:00

Punkt Porad Ogrodniczych „Nasza wspólna przestrzeń”, warsztaty z dr. Wojciechem Podstolskim

Prochownia Żoliborz, ul. Czarnieckiego 51

1 lipca, start o 11:00

Punkt Porad Ogrodniczych „Pamiętajcie o ogrodach”, spacer z Grzegorzem Sołtysiakiem

12 sierpnia, start o 11:00

Podobał się artykuł? Podziel się!