REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Najnowsze koncepty sklepów w Focus Mall

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 12 gru 2017 10:39
Najnowsze koncepty sklepów w Focus Mall
Sinsay w Focus Mall, fot. mat. pras.

Blisko 600-metrowy salon z odzieżą damską marki Sinsay i powiększony o ponad 350 mkw. sklep z modą młodzieżową Cropp otwarto z początkiem grudnia w zielonogórskiej galerii Focus Mall. Oba sklepy zostały wyposażone zgodnie z najnowszymi konceptami sieci.

REKLAMA

Nie są to jednak jedyne zmiany na planie centrum. We wrześniu Reserved, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek z grupy LPP, powiększyła tu swój salon. Natomiast z początkiem grudnia grono najemców zasiliły dwie kolejne marki z grupy LPP – Sinsay oraz Cropp. Oba sklepy zostały wyposażone zgodnie z najnowszymi konceptami sieci. Salon Sinsay, o pow. ponad 580 mkw. jest pierwszym sklepem marki w mieście i znajduje się na poziomie 1, w sąsiedztwie również nowo otwartego salonu Cropp. Przypomnijmy, że lokal oferujący odzież i akcesoria młodzieżowe został powiększony o 350 mkw. i przeniesiony do nowej lokalizacji.

- Pozyskanie marki Sinsay do naszego portfolio jest kolejnym krokiem w realizacji strategii rozwoju tenant mix obiektu w kierunku silnie rozpoznawalnych marek. Chcemy, by oferta była możliwie jak najbardziej dostosowana do potrzeb wszystkich grup wiekowych. Fakt, że to właśnie w naszym obiekcie grupa LPP chce otwierać kolejne salony, świadczy o dużym zaufaniu i o tym, że powierzchnia handlowa Focus Mall jest atrakcyjna nawet dla najbardziej wymagających sieci handlowych – komentuje Marta Radziwoń, dyrektor CH Focus Mall w Zielonej Górze.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie