Nasza przestrzeń potrzebuje innowacji! Szukaj ich na 4 Design Days4 Design Days - 17-01-2017 10:32


Polacy coraz częściej myślą o swoich domach nie tylko w  kontekście ładnego wyglądu czy ceny, ale także innowacyjnych rozwiązań. Zwłaszcza że te nierzadko wprost przekładają się zarówno na atrakcyjny design, jak i na zmniejszenie kosztów użytkowania domu.

Już od dobrych kilku lat można zauważyć, że architekci projektują coraz więcej domów z wielkogabarytowymi drzwiami przesuwnymi i szkleniami stałymi, a odchodzą od tradycyjnych okien rozwierno-uchylnych. Coraz więcej klientów zwraca również uwagę na parametry izolacyjności cieplnej, nowoczesną stylistykę oraz nowe technologie. Nic więc dziwnego, że w ofercie producentów stolarki okiennej można znaleźć coraz więcej produktów zasługujących na miano innowacyjnych. Jednym z nich jest z pewnością austriacka marka Internorm, która już w lutym zaprezentuje się jako jeden z wystawców 4 Design Days. 

- Na 4 Design Days będzie można zobaczyć cały przekrój produktów najbardziej innowacyjnej marki okiennej na świecie - mówi Karol Niespodziewański, dyrektor marketingu w firmie Internorm. -  Na stoisku znajdą się okna PCV-aluminiowe, drewniano-aluminiowe, dwa rodzaje drzwi przesuwnych oraz drzwi wejściowe. W sumie 10 systemów okiennych i drzwiowych, w tym nasza nowość - okno HF 410 o pięknej stylistyce i rewolucyjnej i nie występującej u żadnego innego producenta na świecie technologii I-tec Core. Będzie też kilka rozwiązań dla miłośników ciekawostek, takich jak okno z żaluzją międzyszybową zasilaną panelem fotowoltaicznym czy okno zintegrowane z mechanizmem rekuperacji. Obiema technologiami można sterować za pomocą aplikacji.

W 2017 r firma Internorm otworzy dwa nowe salony z oknami Internorm - w Rzeszowie i w Katowicach. Marka planuje również kilka akcji promocyjnych. Jedna z nich już wystartowała i trwać będzie do 17 marca.

Zobacz więcej: www.4dd.pl.