×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Niemiecka marka meblowa zaskoczy w 2018 r. Planuje 20 salonów w Polsce

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 gru 2017 12:32
Niemiecka marka meblowa zaskoczy w 2018 r. Planuje 20 salonów w Polsce
fot. mat. prasowe

2017 to rok, w którym na polskim rynku wnętrzarskim pojawiła się nowa marka kuchenna. Verle Küchen&Siemens to nowy koncept salonów z zabudowami i urządzeniami stworzony przez firmę Galicja Tomaszek przy współpracy z Siemensem. Firma ma ambitny plan na rozwój sieci w 2018 r.

REKLAMA

Od jesieni, kiedy Verle Küchen zadebiutowało w Polsce, otwartych zostało już osiem salonów, w tym jeden w standardzie Prime Studio Verle Siemens, czyli prezentujący wyłącznie ofertę nowej marki. Koniec roku zamknie się otwarciem kolejnych dwóch salonów. Do tej pory nowoczesne kuchnie „made in Germany” mogą już kupić klienci m.in. ze Szczecina, Gdańska, Lublina czy Rzeszowa.

Na rok 2018 firma zaplanowała otwarcie kolejnych 20 salonów w całej Polsce. Salony Verle Küchen rozwijają się w oparciu o partnerstwo biznesowe proponowane przez Galicję Tomaszek przedsiębiorcom doświadczonym już w branży urządzania wnętrz. Zgodnie ze strategią salony Verle Küchen otworzą swoje podwoje w największy miastach kraju, m.in. w Krakowie, Katowicach. Również w Stolicy z końcem lutego przyszłego roku powstanie flagowy salon Verle. Przy ulicy Puławskiej klienci zainteresowani nowoczesną zabudową kuchenną będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą modeli i dodatkowego wyposażenia na powierzchni 270 mkw. I podobnie jak to ma miejsce we wszystkich salonach firmy, wraz projektem i zakupem mebli, będzie można tu od razu dobrać nowoczesny sprzęt AGD harmonizujący z wybraną zabudową. Verle Küchen strategicznie współpracuje z uznanym producentem AGD, Siemensem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie