×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Niezła sztuka! Grafiki i plakaty z najnowszej kolekcji designerskiej marki

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • Opublikowano: 24 maj 2019 09:24
  • Zaktualizowano: 24 maj 2019 09:26
Niezła sztuka! Grafiki i plakaty z najnowszej kolekcji designerskiej marki
Design MindTheGap fot. mat. prasowy Dekorian Home

Mówią, że wolność tworzenia to podstawa każdej twórczości. Mają wręcz obsesję na punkcie tego, co nie zostało jeszcze odkryte. Inspiruje ich wszystko: sztuka, historia, zasłyszane opowieści, a nawet sny. Nic dziwnego, że dekoracyjne grafiki i plakaty rumuńskiej marki MindThe Gap podbijają świat pięknych wnętrz.

REKLAMA

Sztuka dekorowania ścian wcale nie jest łatwa, ale za to bardzo przyjemna. W końcu nic tak nie nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru i klimatu jak umiejętnie dobrane dekoracyjne ”panneaux” na ścianę. Wiele osób twierdzi, że obrazy to najważniejsze dopełnienie aranżacji każdego pomieszczenia. Owszem! Unikatowy obraz uznanego artysty to marzenie wielu z nas. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na oryginalne dzieło. To wcale nie powód, żeby rezygnować z obcowania ze sztuką we wnętrzu! Świetnym sposobem na ozdobienie ścian jest bardzo teraz modny plakat, grafika czy piękna ilustracja. Powodzeniem cieszą się zwłaszcza tzw. plakaty vintage, które łączą wzornictwo sprzed lat z nowoczesnymi technikami wydruku.

Z takiego założenia wychodzi też firma Dekorian Home i proponuje swoim klientom szeroki wybór grafik i plakatów rumuńskiej marki MindTheGap. Ci, którzy interesują się pięknie urządzonymi wnętrzami znają ten brand doskonale. Bo chociaż istnieje na rynku niespełna cztery lata, jego twórcy – Stephan Ormenişan i Victor Serban – zdążyli już nas przyzwyczaić do niebanalnych rozwiązań, wyrafinowanego wzornictwa, czasem nieco ekscentrycznych, traktowanych z przymrużeniem oka i poczuciem humoru produktów. To bogactwo i różnorodność wzorów nie powinno dziwić, bo marka czerpie inspiracje z różnych kultur i odważnie łączy odmienne estetyki. Projektanci, którzy pracują dla MindTheGap nie ukrywają, że najbliższy jest im świat eklektycznych wnętrz, ale nie stronią też od nowoczesnych wzorów. W ich dossier znajdziemy oświetlenie, piękne tapety, akcesoria, oraz dekoracje ścienne. Te ostatnie zwłaszcza to prawdziwa uczta dla oczu wszystkich miłośników pięknych wnętrz. Czego tu nie znajdziemy?! Grafiki inspirowane naturą, reprinty starych map, ryciny przedstawiające historyczną architekturę, ilustracje z botanicznymi motywami, wreszcie znane dzieła potraktowane z odrobiną ironii i fantazji. Luksusowa linia produktów do dekoracji ścian – Framed Art, to artystyczne wydruki wykonane na najwyższej jakości papierze, i ręcznie oprawiane w passe-partout oraz drewniane ramy, proste lub subtelnie profilowane. Ryciny drukowane na papierze litograficznym, matowym premium lub papierze artystycznym, chronione są 2 mm szkłem typu float, które jest idealnie płaskie, pozbawione wad optycznych mogących zniekształcać obraz, lub szkłem akrylowym. Kupując prace MindTheGap możemy mieć też pewność, że są one zgodne z przestrzeganymi normami – drukowane bezwonnymi tuszami atramentowymi posiadającymi certyfikat Nordic Swan Environmental Standard.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie