REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Niezwykła aranżacja łódzkiego centrum

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 gru 2017 09:24
Niezwykła aranżacja łódzkiego centrum
fot. mat. prasowe
Niezwykła aranżacja łódzkiego centrum
Niezwykła aranżacja łódzkiego centrum
Niezwykła aranżacja łódzkiego centrum

Lodowa kraina – tak najlepiej można określić nową tegoroczną aranżację atrium centrum handlowego Port Łódź, należącego do IKEA Centres. Organizacja świątecznej przestrzeni zaskakuje kreatywnością.

REKLAMA

Najwyższym punktem świątecznej lodowej wyspy w Porcie Łódź jest okazała, oświetlona białymi lampkami 8-metrowa choinka. Świąteczne drzewko ze złotymi i niebieskimi bombkami, ozdobione granatowymi kokardami oraz wspinającymi się po gałązkach misiami polarnymi IKEA przyciąga wzrok nie tylko małych, ale i dużych gości Centrum. Tuż obok zlokalizowana jest mieniąca się światełkami lodowa kra – spotkać tu można rozpalającą ognisko mieszkankę igloo – Eskimoskę, a także polarne zwierzęta – poruszające się foki i stado pingwinów. Przez środek wyspy płynie z kolei podświetlana rzeka.

Najważniejszym miejscem całej zimowej wyspy jest znajdująca się na scenie tuż za choinką, strefa świątecznych spotkań ze Świętym Mikołajem. Mikołaj może tu usiąść na niebieskim tronie, gdzie pośród barwnej zimowej scenografii – wysokich lodowych kryształów, choinek i kolorowych prezentów - rozmawia z dziećmi. W opowiadaniu o swoich marzeniach małych gości Portu Łódź ośmielają dwa przyjacielskie, śnieżne renifery, stojące obok błękitnych sań Świętego Mikołaja. Każde dziecko na lodowej wyspie może także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z siwobrodym. W tym roku świąteczne fotografie maluchów ze Świętym Mikołajem staną się jeszcze piękniejsze, dzięki ustawionej specjalnie na tę okazję świetlnej ramce do zdjęć.

Świąteczne dekoracje Portu Łódź to łącznie 140 tysięcy punktów świetlnych. Iluminacja bazuje wyłącznie na energooszczędnych diodach ECO-LED. Łączna moc potrzebna na zasilenie świetlnych dekoracji Centrum to blisko 13 KW/h. Autorem koncepcji i wykonawcą dekoracji jest firma Multidekor.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie