REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Nokia otwiera w biurowcu Echo dwujęzyczne przedszkole i żłobek

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 09 lis 2017 15:20
Nokia otwiera w biurowcu Echo dwujęzyczne przedszkole i żłobek
Biurowiec West Link, fot. materiały prasowe

Dwujęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym rozpocznie działalność we wrześniu 2018 roku w biurowcu West Link i będzie prowadzone na wyłączność dla pracowników firmy Nokia. Przyjmie 125 dzieci, które spokojnie spędzą w nim czas, w którym ich rodzice będą w pracy.

REKLAMA

– Nokia od zawsze stawia mocny nacisk na politykę prorodzinną. Cały czas wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, których sporą grupę stanowią młodzi rodzice, dlatego postanowiliśmy wykorzystać potencjał nowego budynku i stworzyć przedszkole oraz żłobek. Tym bardziej cieszy nas fakt, że jesteśmy pierwszym pracodawcą w regionie, który podjął się realizacji tak dużej inwestycji – wyjaśnia Bartosz Ciepluch, dyrektor Europejskiego Centrum Oprogramowania i Inżynierii Nokia we Wrocławiu.   

Partnerami przedsięwzięcia są KiDS&Co. – ogólnopolski edu-operator specjalizujący się w otwieraniu i prowadzeniu nowoczesnych przedszkoli i żłobków oraz Echo Investment – deweloper odpowiedzialny za budowę biurowca.

– Wszystkie nasze inwestycje projektujemy z myślą o komforcie przyszłych użytkowników. Już od chwili podpisania umowy najmu z Nokią rozmawialiśmy o utworzeniu w budynku West Link przedszkola, które zapewniłoby dzieciom pracowników troskliwą opiekę, a rodzicom ułatwiłoby codzienną opiekę. Zależało nam, by tego zadania podjął się doświadczony operator, stąd wybór KiDS&Co. – tłumaczy Katarzyna Kubicka, dyrektor regionalny w Dziale Biur Echo Investment.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie